Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Bydgoskie kluby łączą siły. W niedzielę rozegrają mecz charytatywny

Dodano: 16.01.2020 | 09:15

Niedzielny mecz w hali Arena rozpocznie się o godzinie 15:00.

Na zdjęciu: W niedzielę odbędzie się charytatywny mecz dla Lidki.

Fot. mat. Enea Astoria Bydgoszcz

Bydgoskie kluby łączą siły i w niedzielę w Arenie odbędzie się wyjątkowy mecz.

Siatkarskie drużyny Pałacu i BKS Visła oraz koszykarskie Artego i Enea Astorii jednoczą się i w niedzielę rozegrają charytatywny mecz dla Lidki. Jego początek w hali Arena zaplanowano na godzinę 15:00.

Kobieta choruje na neuroboreliozę, a środki finansowe, jakie zostaną zebrane podczas meczu (m.in. z wejściówek) i licytacji, zostaną przekazane na jej leczenie, które ma się odbyć w klinice Infusio we Frankfurcie. – Infusio zmienia spojrzenie na boreliozę – opracowano tam program uwzględniający wiele aspektów leczenia choroby, stosując metody nieznane gdziekolwiek indziej – mówią organizatorzy wydarzenia.

Na parkiecie hali Arena zobaczymy m.in. prezesa BKS Visła Wojciecha Jurkiewicza, siatkarki Pałacu – Monikę Jagłę, Annę Stencel, Ewelinę Żurowską i Monikę Fedusio, ale także byłego żużlowca bydgoskiej Polonii Marcina Jędrzejewskiego czy Zbigniewa Leszczyńskiego.

Ponadto, na rzecz leczenia kobiety prowadzone są różne aukcje. Na licytację przekazana została m.in. koszulka reprezentacji Polski siatkarek, w której grała podczas kwalifikacyjnego turnieju w Apeldoorn Monika Fedusio, można też wylicytować meczową koszulkę siatkarskiego Pałacu z autografami zawodniczek.

0 0 votes
Article Rating
Bydgoskie kluby łączą siły. W niedzielę rozegrają mecz charytatywny
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments