Bydgoszcz
31C
Słonecznie
33% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSE
H 31 • L 30
28C
Sob
27C
Nd
28C
Pon
25C
Wt
25C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIBydgoskie Kuchnie Świata w niedzielę. Można pomóc stowarzyszeniu Przystań
07.09.2019 | 21:12

Bydgoskie Kuchnie Świata w niedzielę. Można pomóc stowarzyszeniu Przystań

Na zdjęciu: Bydgoskie Kuchnie Świata odbędą się w niedzielę.

Fot. MB

Już w niedzielę odbędą się Bydgoskie Kuchnie Świata – najsmaczniejsza impreza tego roku w naszym mieście. Przy okazji wydarzenia można także pomóc.

Wszystkich uczestników, odwiedzających, a także Czytelników zachęcamy do wsparcia Stowarzyszenia na rzecz pomocy dzieciom i ich rodzinom „Przystań”. – Zebrane środki zostaną przeznaczone na działalność świetlicy terapeutycznej dla dzieci i młodzieży oraz warsztatu terapii zajęciowej „Przystań”, do którego uczęszcza 25 osób z różnego rodzaju niepełnosprawnościami – mówi Magdalena Przekwasińska, prezes stowarzyszenia.

Wsparcie można przekazywać na nr rachunku 82 1320 1117 2033 9205 2000 0001 – Bank Pocztowy SA O. w Bydgoszczy tytułem: BKŚ – „okruszek w garnuszek”.

Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Dzieciom I Ich Rodzinom „Przystań” jest organizacją pożytku publicznego i działa przy ul. Noakowskiego 4 w Bydgoszczy, realizując od 1997roku statutowe zadania. Podstawowym celem działalności stowarzyszenia jest niesienie pomocy dzieciom i rodzinom osób uzależnionych, zapobieganie zjawiskom patologii społecznej, wykluczenia społecznego oraz niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym.

Obecnie prowadzi Warsztat Terapii Zajęciowej „Przystań”. Każdego dnia uczestnicy warsztatu zdobywają umiejętności zawodowe i społeczne, aby mogli samodzielnie spojrzeć w przyszłość i czuć się pełnowartościowymi członkami społeczeństwa. Przy stowarzyszeniu działa także świetlica terapeutyczna dla dzieci i młodzieży. Działalność świetlicy jest możliwa dzięki realizacji programu „SZANSA” współfinansowanego ze środków Urzędu Miasta Bydgoszczy. Więcej informacji na fanpage’u Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Dzieciom i Ich Rodzinom „Przystań”.

Wydarzenie Bydgoskie Kuchnie Świata jest organizowane przy finansowym wsparciu Miasta Bydgoszczy.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści