Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Bydgoskie schronisko proponuje randki w ciemno – Psialentynki

Dodano: 12.02.2024 | 13:45

Na zdjęciu: Psialentynki odbędą się w bydgoskim schronisku.

Fot. materiały prasowe

Już w najbliższą środę w bydgoskim schronisku odbędzie akcja pod nazwą ,,Psialentynki”. Będzie to wyjątkowe, walentynkowe doświadczenie dla fanów czworonogów! 

Psialentynki to wydarzenie dla wszystkich osób, które kochają zwierzęta i chcą pomagać. Jest to niezwykła okazja, by święto zakochanych spędzić w towarzystwie podopiecznych schroniska.

W środę (14 lutego), bydgoskie schronisko proponuje wyjątkowe randki w ciemno. Każda osoba, która przyniesie coś z walentynkowego menu (przygotowanego przez schronisko) będzie mogła bez wcześniejszego zapisu, zabrać jednego z podopiecznych na spacer. O tym, którego pieska będzie można zabrać, zadecyduje szczęśliwy los, a konkretnie wyciągnięty kupon.

Na randkowiczów w specjalnie przygotowanej sali będą czekali pracownicy oraz wolontariusze schroniska. Wszystko po to, aby po wspólnym spacerze zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Oczywiście wszyscy kandydaci poszukują domów. Kto wie – może randki przerodzą się w prawdziwą miłość? Bo przecież psia miłość jest nieskończona i bezwarunkowa.

Akcja zaplanowana jest w godzinach 10:00 – 16:00 w schronisku przy ul. Grunwaldzkiej 298. Na oficjalnym profilu wydarzeniu na Facebooku można obejrzeć zdjęcia psich kandydatów do randek.

Walentynki w schronisku to jedna z lepszych możliwości spędzenia tego szczególnego dnia. W szczególności, jeśli nie lubimy komercyjnego przepychu związanego z tym świętem. Oprócz oczywistej pomocy w formie podarunków, możemy sprawić radość zwierzętom, które na co dzień nie doświadczają miłości i domowego ciepła. Dla nich jest to okazja, aby znaleźć swój prawdziwy dom i kochającą rodzinę.

Psialentynkowe Menu

KARMA SUCHA I MOKRA:

-hypoallergenic dla psa

-hypoallergenic dla kota

-gastrointenstinal dla psa 

-gastrointenstinal dla kota 

PRZYSMAKI:

-naturalne gryzaki – kurze łapki, uszy, tchawice 

-kości parmeńskie

-suszone rybki

-naturalne gryzaki suszone

-żwacze

ŚRODKI CZYSTOŚCI:

-płyn do mycia podłóg

-proszek do prania

-worki na śmieci 60l

-gąbki do naczyń

INNE:

-karma mokra dla szczeniąt 

-karma mokra dla kociąt

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments