Bydgoszcz
14C
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h ESE
H 18 • L 11
18C
Pon
22C
Wt
23C
Sr
22C
Czw
19C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesBydgoszcz promuje się na prestiżowych targach
stowarzyszenie metropolia bydgoszcz
09.10.2019 | 10:38

Bydgoszcz promuje się na prestiżowych targach

Na zdjęciu: Stoisko BARR i Stowarzyszenia Metropolii Bydgoszcz na targach w Monachium.

Fot. Urząd Miasta Bydgoszczy

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego i Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz uczestniczą w jednych z największych targów nieruchomości i inwestycji – Expo Real 2019. 

Wydarzenie odbywa się w Monachium, w siedmiu halach centrum targowego Expo Real. W jego tegorocznej edycji bierze udział ponad 2000 wystawców, którzy przez trzy dni (7-9 października) prezentują swoje produkty i usługi. Targi przyciągają ponad 45 tysięcy uczestników. Spotykają się tu m.in. przedstawiciele największych funduszy inwestycyjnych, deweloperzy obiektów handlowych, biurowych, logistycznych i hotelowych, konsultanci ds. nieruchomości, firmy zarządzające nieruchomościami, miasta i regiony gospodarcze, a także inwestorzy poszukujący nowych lokalizacji dla swoich projektów. Wydarzenie jest też okazją do przeglądu najnowszych informacji i zbadania trendów kształtujących się na międzynarodowym rynku nieruchomości.

W tym roku udział w targach Expo Real 2019 realizowany jest w ramach wspólnego projektu Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego i Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz pn. „Wsparcie internacjonalizacji MŚP oraz promocji gospodarczej regionu na obszarze funkcjonowania Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Jak podkreśla urząd miasta, przedstawiciele BARR i Stowarzyszenia aktywnie promują potencjał gospodarczy regionu oraz ofertę inwestycyjną obszaru Metropolii Bydgoszcz.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści