Bydgoszcz
4C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h NNW
H 6 • L 3
12C
Sob
14C
Nd
11C
Pon
9C
Wt
12C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIBydgoszcz Szuka Talentów
13.11.2015 | 13:24

Bydgoszcz Szuka Talentów

Rozpoczęto rekrutację do II edycji projektu, w którym możesz wygrać staż w firmie Atos.

Na zdjęciu: Zarządzanie projektami to przede wszystkim praca w grupie.

Fot. materiały prasowe

Szukasz pracy w obszarze zarządzania projektami i chcesz podwyższyć swoje kwalifikacje z tego zakresu? Właśnie dla takich osób jak Ty powstał projekt Bydgoszcz Szuka Talentów. Zgłoś się!

W ramach tego przedsięwzięcia odbędą się bezpłatne warsztaty z zarządzania projektami w środowisku międzynarodowym, których uczestnicy poznają nie tylko treści wprowadzające do tego tematy t.j. definicja czy harmonogram, ale także dowiedzą się m.in. o budżecie projektowym, wprowadzaniu zmian i ryzyku w projekcie oraz poznają obsługę MS Project. Zajęcia poprowadzą eksperci Project Management Institute Poland Chapter.

Każdy uczestnik otrzyma świadectwo ukończenia szkolenia z zarządzania projektami, które zostanie wydane przez organizację prowadzącą warsztaty. Ponadto na zakończenie akcji odbędzie się też konkurs na najlepszy projekt. Laureaci zdobędą staże w firmie Atos i nagrody rzeczowe. Przyznana zostanie także nagroda specjalna, jaką będzie możliwość przeprowadzenia projektu realizowanego przez PMI Poland Chapter Oddział Kujawsko-Pomorski.

II edycja Bydgoszcz Szuka Talentów odbędzie się na przełomie listopada i grudnia tego roku. Jej organizatorzy to Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego, firma Atos IT Services, Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy i Stowarzyszenie Project Management Institute Poland Chapter.

Zgłoszenia można przesyłać do 16.11.2015 r. poprzez wypełnienie formularzu zamieszczonego na stronie internetowej kariera.pl.atos.net


Powiązane treści