Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Był poszukiwany listem gończym. Wpadł na terenie lotniska w Bydgoszczy

Dodano: 29.09.2022 | 06:00

Na zdjęciu: 46-letniego mężczyznę zatrzymano na terenie bydgoskiego lotniska.

Fot. Archiwum

46-letniego mężczyznę zatrzymano na terenie bydgoskiego Portu Lotniczego. – Był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania – informują pogranicznicy, którzy dokonali zatrzymania.

Do zatrzymania 46-letniego Polaka doszło w miniony wtorek (27 września), a o tym fakcie poinformowali w komunikacie funkcjonariusze z Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Jak wynika z informacji, którą przekazuje ppor. Dagmara Bielec-Janas z Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej, 46-latek planował wylecieć do Londynu-Luton. – Do odprawy paszportowej zgłosił się mężczyzna, który figurował w systemach jako osoba ścigana Europejskim Nakazem Aresztowania – relacjonuje Bielec-Janas i precyzuje, że ENA za 46-latkiem wystawiły władze Portugalii w celu zatrzymania i doprowadzenia go do Prokuratury Okręgowej w Tarnowie.

Za co zatrzymany został Polak? – 46-latek podejrzany jest o liczne przestępstwa akcyzowe, w tym fałszerstwa oraz przywłaszczenie cudzej rzeczy ruchomej – wylicza rzecznik Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej. Zatrzymania mężczyzny dokonali funkcjonariusze ze Straży Granicznej działającej na bydgoskim lotnisku. – Po przeprowadzeniu czynności z jego udziałem, został przekazany funkcjonariuszom Komisariatu Policji Bydgoszcz Szwederowo – kończy ppor. Dagmara Bielec-Janas.

0 0 votes
Article Rating
Był poszukiwany listem gończym. Wpadł na terenie lotniska w Bydgoszczy
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments