Byli pijani. Dlatego pobili przypadkową osobę
Dodano: 27.09.2016 | 08:54Na zdjęciu: Złapanie awanturników zajeło policjantom zaledwie kilkanaście minut.
Fot. Radosław Drażdżewski / wikipedia (wolna licencja)
Dwóch mężczyzn w Inowrocławiu pod wpływem alkoholu pobiło 21-latka. Policja bardzo szybko ich złapała.
W piątek wieczorem przy ul. Magazynowej w Inowrocławiu 21-latek został zaczepiony przez dwóch pijanych mężczyzn, którzy wszczęli awanturę , a następnie pobili go. Pokrzywdzony po godz. 22 zgłosił sprawę inowrocławskiej komendzie
Policjanci złapali mężczyzn odpowiadających rysopisowi już kilkanaście minut po otrzymaniu zawiadomienia. Napastnicy mieli 2,12 i 1,44 promila alkoholu w organizmie. W sobotę, gdy wytrzeźwieli, usłyszeli zarzuty. Grozi im do trzech lat pozbawienia wolności.
- Wypadek na wjeździe do Bydgoszczy. Korek jest ogromny! [ZDJĘCIA] - 11 czerwca 2026
- To będzie wyjątkowy weekend. Święto literatury w Bydgoszczy! - 10 czerwca 2026
- Akademia Chemika zaprasza na półkolonie. Piłka nożna i wiele innych atrakcji - 10 czerwca 2026

















