Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

C.H. Rondo w Bydgoszczy. Dojazd, parking, listy sklepów

Dodano: 07.11.2023 | 10:59

Na zdjęciu: C.H. Rondo mieści się przy ul. Kruszwickiej w Bydgoszczy,

Fot. mat. prasowe Dealz

C.H. Rondo to jedna z największych galerii handlowych w Bydgoszczy. Mieści się w centrum miasta. Przedstawiamy listę sklepów, zasady parkowania oraz możliwości dojazdu.

C.H. Rondo to najstarsza galeria handlowa w Bydgoszczy. Została otwarta w marcu 1999 roku przy ul. Kruszwickiej w miejscu istniejących tam wcześniej ogródków działkowych.

Obecnie w galerii handlowej funkcjonuje market Auchan. Wcześniej działały tu Geant i Real. W centrum handlowym Rondo znajduje się także ponad 50 zróżnicowanych punktów usługowych, handlowych i gastronomicznych. Powierzchnia obiektu wynosi 60 tys mkw. Zarządca galerii jest firma Apsys.

Klienci mogą korzystać także z siłowni sieci CityFit, która ma osobne wejście. Jest to siłownia działająca 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jest więc otwarta niezależnie od funkcjonowania centrum handlowego.

Centrum Handlowe Rondo jest przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Posiada bezbarierowe pochylnie, toaletę przystosowaną dla niepełnosprawnych i specjalny wózek, który ułatwia poruszanie się po galerii w czasie zakupów.

Lista sklepów C.H. Rondo w Bydgoszczy

Artykuły do domu: Dealz, Gudi Home, RTV EURO AGD

Moda i Dodatki: 4F, Apart, CCC, Glamour, Jubiler Eliza, Lee Wrangler, Martes, Monnari, Pepco, Pink Box, Sinsay, Verona, Wółczanka, Yse Lingerie

Restauracje: Crazy Bubble, Cukiernia Sowa, Grycan, KFC, McDonald’s, Saj-Gon, Stogram

Usługi i rozrywka: Aligator Zoo, Crazy Ticket, Myjnia Rondo, Millenium Bank, eSmokingWorld, Evapify, Fotoexpress, Funfotos, Hempme, Inmedio, iqos, Itaka, kantor, kawiarenka internetowa, Świat Książki, Olivia Kwiaciarnia, Liquider, mBank, Mister Minit, Orange, Orlen w ruchu, Play, Plus / Polsat Box, Poczta Polska, EBS Pralnia, Świat GSM, T-Mobile, Traffica, SamiUpominki, Vemat, Vision Express

Zdrowie i Uroda: Apteka Dr.Max, CityFit, Hebe, Rossmann, Semilac, Sephora, Yves Rocher

Artykuły spożywcze: Auchan, Czas na herbatę, Grochola, Spiżarnia Hrabiny Potulickiej, Wyspa Wschodnich Smaków

Dojazd do C.H. Rondo

Centrum handlowe położone jest między rondem Grunwaldzkim a placem Poznańskim w Bydgoszczy, co gwarantuje łatwy dojazd samochodem z każdej części miasta. Bydgoszczanie mogą korzystać także z autobusów i tramwajów, które zatrzymują się w tym rejonie. Są to linie: 1, 3 51, 54, 56, 58, 61 oraz 79, a także linie nocne 35N oraz 36N.

Klienci mogą korzystać także z parkingów rowerowych, na których jest miejsce dla 46 jednośladów.

Parking w C.H. Rondo

Funkcjonują dwa wjazdy na parking – od strony ul. Kruszwickiej oraz od ul. Nakielskiej. W niedziele niehandlowe otwarty jest jedynie wjazd od strony ul. Nakielskiej.

Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking podziemny, który w 2023 roku przeszedł częściową modernizację. Znajdujemy się w nim ponad 750 miejsc parkingowych, a poszczególne części hali parkingowej wyróżniają się oznaczeniami kolorystycznymi.

Godziny otwarcia C.H. Rondo w Bydgoszczy:

Poniedziałek – Sobota: 09:00-21:00
Niedziele handlowe: 10:00-20:00

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan
6 miesięcy temu

Parkowanie przed południem to koszmar. Miejsce zwalniają się po 15 gdy okoliczne biura kończą pracę