Bydgoszcz
2C
Niebo głównie zachmurzone
75% wilgotność
Wiatr: 7km/h WSW
H 3 • L 2
2C
Nd
2C
Pon
1C
Wt
2C
Sr
4C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesCentrum dystrybucyjne Carrefoura już działa. Rekrutacja pracowników trwa
06.03.2017 | 12:07

Centrum dystrybucyjne Carrefoura już działa. Rekrutacja pracowników trwa

Bydgoski magazyn obsłuży niemal dwieście sklepów na terenie północno-zachodniej Polski.

Na zdjęciu: Centrum zarządzane przez ID Logistics rozpoczęło funkcjonowanie w poniedziałek.

Fot. Stanisław Gazda

W poniedziałek oficjalnie uruchomiono nowe centrum dystrybucyjne sieci Carrefour przy ulicy Dachtery na Czersku Polskim. Pracę tam znajdzie w sumie niemal trzysta osób.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Kolejny krok w stronę powstania Metropolitan Outlet. Carrefour szuka wykonawcy przebudowy [WIZUALIZACJE]

Magazyn francuskiej sieci to ponad 36 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, na której będą składowane towary dla 180 sklepów w makroregionie północno-zachodnim, w tym 27 hipermarketów, ponad 30 supermarketów oraz ponad stu sklepów franczyzowych. Centrum posiada między innymi chłodnię do przechowywania świeżych produktów o powierzchni niemal hektara. Jak zapowiadają przedstawiciele firmy ID Logistics, która będzie zarządzała obiektem, z Bydgoszczy wydawanych będzie niemal pięćdziesiąt tysięcy produktów.

Do obsługi centrum dystrybucyjnego potrzebnych będzie łącznie niemal trzysta osób. Jedną trzecią – kadrę menedżerską, specjalistyczną i operacyjną – udało się już pozyskać. Trwa nabór na stanowisko pracowników magazynu. – Szukamy osób, które dopiero rozpoczynają karierę w logistyce, jak i tych, które posiadają już doświadczenie i wspólnie z nami chcą się dalej rozwijać – wyjaśnia Małgorzata Hornig, dyrektor HR w ID Logistics. Szczegóły dotyczące ofert pracy można znaleźć na stronie firmy.

Centrum Carrefoura powstawało od lipca ubiegłego roku. Budowa trwała niemal osiem miesięcy.


Powiązane treści