Chemik Bydgoszcz
15.09.2018 | 21:30

Chemik bez szans z liderem

Na zdjęciu: Piłkarze Chemika przegrali w Starogardzie Gdańskim.

Piłkarze  Chemika Moderatora Bydgoszcz  przegrali w sobotę z KP Starogard 0:4. Dwie bramki dla gospodarzy padły już w pierwszych minutach spotkania.

KP jak na lidera tabeli przystało, szybko ruszyło w sobotę do ataków. I również szybko cieszyło się z objęcia prowadzenia. Już w 3. minucie Kacper Sosnowski pokonał Pawła Laskowskiego.  Co więcej, tę sztukę powtórzył zaledwie 240 sekund później, a krótko po zmianie stron skompletował hat-tricka. Ostatni cios, już w końcówce spotkania, wyprowadził Paweł  Szołtys.

W następnej kolejce chemicy zagrają z Sokołem Kleczew. Mecz na Glinkach zaplanowano na sobotę, na godzinę 16:00.