Bydgoszcz
3C
Słonecznie
51% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 6 • L 0
14C
Pon
14C
Wt
16C
Sr
19C
Czw
21C
Pt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportChemik nie zagra ze Stocznią. Co z zakupionymi już biletami?
Chemik Bydgoszcz-Czarni Radom_SG (12)
07.12.2018 | 10:57

Chemik nie zagra ze Stocznią. Co z zakupionymi już biletami?

Na zdjęciu: Siatkarze Chemika nie zagrają w najbliższy weekend w PlusLidze.

Fot. Stanisław Gazda

Zaplanowany na sobotę mecz Chemika Bydgoszcz ze Stocznią Szczecin nie odbędzie się. To efekt ogromnych problemów finansowych klubu z województwa zachodniopomorskiego.

Kontrakty ze Stocznią rozwiązało już 9 zawodników (Bartosz Kurek, Nicholas Hoag, Lukas Tichacek, Aleksander Maziarz, Nikołaj Penczew, Nicolas Rossard, Matej Kazijski, Asparuch Asparuchow, Łukasz Żygadło) oraz trener Dario Simoni i dyrektor sportowy Radostin Stojczew. W tej sytuacji trener Michał Gogol został z pięcioma zawodnikami do dyspozycji, wobec czego zaplanowany na sobotę mecz z Chemikiem stanął pod znakiem zapytania. Trener Jakub Bednaruk deklarował nawet na twitterze, że nie tylko podporządkuje się decyzji ligi, ale jeśli trzeba będzie, to nawet pożyczy zawodnika. – Musimy sobie pomagać – tłumaczył szkoleniowiec.

Stocznia ostatecznie zwróciła się do Chemika i MKS Będzin o przełożenie najbliższych meczów.  W wydanym w czwartek oświadczeniu zarząd Łuczniczki poinformował, że rozumie sytuację klubu i zgodzi się na zmianę terminu spotkania. Mecz musi jednak zostać rozegrany przed rozpoczęciem rundy rewanżowej, której start zaplanowano na 28 grudnia.

Kibice, którzy już zakupili bilety na mecz ze Stocznią mogą je wymienić na wejściówki na spotkania z MKS Będzin (17 grudnia o 17:30) lub Onico Warszawa (21 grudnia o 20:30). Wystarczy przed tymi meczami podejść do kasy i po okazaniu biletu otrzyma się nowy. Vouchery na mecz ze Stocznią będą obowiązywać tylko na meczu z MKS Będzin. Jeśli ktoś chciałby zwrócić bilet, proszony jest o wysłanie na adres biuro@luczniczkabydgoszcz.pl maila z podaniem numeru zamówienia.

Najbliższy mecz chemicy zagrają w środę, 12 grudnia z Resovią Rzeszów. Obecnie podopieczni trenera Bednaruka zajmują dziesiąte miejsce w tabeli.


Powiązane treści