Bydgoszcz
18C
Niebo częściowo zachmurzone
60% wilgotność
Wiatr: 7km/h WSW
H 19 • L 16
14C
Czw
9C
Pt
7C
Sob
8C
Nd
8C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportChemik zmienia trenera. Piotr Gruszka wraca na Glinki
Piotr Gruszka
27.06.2017 | 09:07

Chemik zmienia trenera. Piotr Gruszka wraca na Glinki

Po pół roku Piotr Gruszka wraca do Chemika.

Na zdjęciu: Piotr Gruszka ponownie poprowadzi Chemika.

Fot. Jakub Zalas

Piotr Gruszka ponownie poprowadzi piłkarzy bydgoskiego Chemika. We wtorek klub wydał komunikat dotyczący szkoleniowca, a także planów na przyszłość.

           „Informujemy, że z dniem 1 lipca 2017 r. funkcję trenera pierwszego zespołu obejmie Piotr Gruszka. Zawarta umowa będzie obowiązywała przez okres dwóch lat. Powrót Piotra Gruszki do Chemika, mimo propozycji z innych klubów, związany jest z szerszym projektem dotyczącym rozwoju Klubu, o którym poinformujemy niebawem. Przygotowywane projekty będą wyznaczały najważniejsze cele Klubu, dlatego na tym etapie nie stawiamy Trenerowi za cel natychmiastowego powrotu drużyny do 3 ligi. W nowym sezonie zamierzamy budować zespół w oparciu o dotychczasowy skład,  kolejnych wychowanków Klubu dołączających do kadry pierwszego zespołu oraz wzmocnienia na pojedynczych pozycjach.

            Jednocześnie dziękujemy trenerowi Adrianowi Raszce, całemu sztabowi trenerskiemu oraz zawodnikom, za ciężką pracę wykonaną w trakcie minionego sezonu. Mimo niesatysfakcjonującego wyniku sportowego jesteśmy pewni, że te doświadczenia pozytywnie wpłyną na przyszłość Klubu.

Od sierpnia zapraszamy na Glinki! Wracamy na swoje boiska po okresie występów na boisku KKP Bydgoszcz przy ul. Słowiańskiej 7. Za wsparcie działaczy KKP jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

                                                                                              Zarząd Sekcji Piłki Nożnej BKS Chemik”


Powiązane treści