[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Chłopiec potrącony na placu Poznańskim. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia

Dodano: 23.06.2022 | 11:33

Na zdjęciu: Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci.

Fot. Archiwum

Jadący rowerem 13-letni chłopiec został w środowe (22 czerwca) popołudnie potrącony na przejściu dla pieszych na placu Poznańskim. Kierowcę toyoty, policjanci zatrzymali na Szwederowie.

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną osiemnastą. Jak się dowiadujemy od policjantów, kierowca toyoty yaris jechał w kierunku ul. Szubińskiej. – Kierujący uderzył w chłopca jadącego rowerem – mówi kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy i dodaje, że następnie prowadzący auto oddalił się z miejsca zdarzenia.

Policjanci zatrzymali mężczyznę kilkanaście minut później na Szwederowie. Mężczyzna został przebadany zarówno na zawartość alkoholu we krwi (to badanie wykazało, że był trzeźwy), jednak badanie narkotesterem wykazało, że prowadził on pojazd pod wpływem narkotyków. – Najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj zostaną z nim przeprowadzone czynności – dowiadujemy się.

Potrąconego 13-latka przewieziono karetką do szpitala, chłopiec przechodził szczegółowe badania.

Chłopiec potrącony na placu Poznańskim. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments