Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Chłopiec porzucony w centrum Bydgoszczy. Policja szuka jego bliskich! [ZDJĘCIA]

Dodano: 06.05.2022 | 09:33

Na zdjęciu: Policja poszukuje bliskich 5-letniego Wadima.

Fot. KWP w Bydgoszczy

Policjanci z komisariatu na bydgoskim Śródmieściu poszukują rodziców lub opiekunów chłopca, którego pozostawiono na placu zabaw w centrum miasta. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcia dziecka w wieku około 5 lat.

W czwartek po godz. 18:00 chłopiec został znaleziony przez patrol policji na placu zabaw przy ul. Bulwary w Bydgoszczy. Z nagrań monitoringu wynika, że został on przyprowadzony na plac przez kobietę i pozostawiony tam bez opieki.

Chłopiec jest w wieku około 5 lat, posługuje się językiem ukraińskim i mówi, że ma na imię Vadim – wyjaśniają policjanci. Dziecko było ubrane w szarą bluzkę z długim rękawem, szare dresowe spodnie i granatowe skarpetki. Nie miało obuwia, ale miało plecak koloru niebieskiego z napisem „Avengers”.

Chłopiec porzucony w Bydgoszczy. Policja szuka jego bliskich

Funkcjonariusze policji zbierają informację mogące przyczynić się do ustalenia danych chłopca widocznego na zdjęciu i jego opiekunów. W związku z tym proszą o kontakt wszystkich, którzy go rozpoznają lub posiadają jakiekolwiek informacje.

Kontaktować można się osobiście na Komisariacie Policji Bydgoszcz – Śródmieście lub całodobowo pod numerami telefonu 47 751 11 59, 47 751 11 60 lub 112.

Aktualizacja: Na komisariat zgłosili się dziadkowie chłopca – czytaj więcej.

Sebastian Torzewski