[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Ciało mężczyzny na przystanku na Grunwaldzkiej. Śledczy wyjaśniają okoliczności tragedii

Dodano: 16.03.2022 | 08:31

Na zdjęciu: Na miejscu tragedii pracowali policjanci.

Fot. Archiwum

Śledczy wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało ujawniono w środę (16 marca) rano na przystanku autobusowym przy rondzie Grunwaldzkim.

Do tragicznego odkrycia doszło tuż po godzinie szóstej rano, a służby zostały powiadomione przez świadka, który natknął się na ciało. Jak dowiadujemy się od policjantów, znana jest już tożsamość ofiary. To 47-letni mężczyzna, który był osobą bezdomną.

– Wstępnie wykluczyliśmy udział osób trzecich, ciało zmarłego zostało decyzją prokuratora zabezpieczone do dalszych badań – przekazuje kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Jak poinformował serwis Bydgoszcz 998, na miejscu działali także ratownicy medyczni. Czasowo wyłączone z użytkowania były przystanek autobusowy oraz chodnik, w pobliżu których ujawnione zostały zwłoki.

Okoliczności śmierci mężczyzny ustalane będą w śledztwie, które prowadzone będzie przez kryminalnych pod nadzorem prokuratury.

Ciało mężczyzny na przystanku na Grunwaldzkiej. Śledczy wyjaśniają okoliczności tragedii
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Benc Benc 12
Benc Benc 12
8 miesięcy temu

(*)