Ciężarówka miała przejechać pod wiaduktem na Nakielskiej. Nie zmieściła się [ZDJĘCIA]
Dodano: 14.02.2017 | 18:11Na zdjęciu: Ciężarówka szybko zjechała na pobocze.
Fot. Krystian Grudziński
Wczesnym popołudniem na ul. Nakielskiej doszło do niecodziennej sytuacji. Samochód ciężarowy nie zmieścił się pod wiaduktem.
Policjanci otrzymali zgłoszenie o godz.13:28. Kierujący samochodem ciężarowym nie przewidział, że jego pojazd będzie za wysoki i nie przejedzie pod wiaduktem na ul. Nakielskiej. W rezultacie zniszczył naczepę.
Utrudnienia w ruchu występowały tylko przez chwilę. Kierowca ciężarówki szybko zjechał na pobocze i tam otrzymał mandat karny.
- Wda Świecie ma nowego trenera. Doskonale znany w regionie - 22 czerwca 2026
- W wakacje bezpłatne treningi piłkarskie dla dzieci. Akademia Chemika zaprasza - 22 czerwca 2026
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026

















