Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Co nowego w Multikinie? „Budda. Dzieciak ’98”, „Czarnoksiężnik z Oz” z 1939 roku i nie tylko!

Dodano: 23.03.2024 | 11:40

Na zdjęciu: Co nowego w Multikinie?

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

Co nowego w Multikinie? Na dużym ekranie można już obejrzeć film dokumentalny „Budda. Dzieciak ’98”. Natomiast 28 marca o godzinie 19.00 w ramach cyklu filmowego „OFFowe czwartki” w Multikinie widzowie będą mogli zobaczyć film „Czarnoksiężnik z Oz” z 1939 roku.

Od 21 marca (czwartek), w kinach sieci Multikino można obejrzeć film dokumentalny „Budda. Dzieciak ’98”. Opowiada on historię Kamila, który pochodzi z Krakowa, gdzie przeżył trudne dzieciństwo: ojciec był alkoholikiem, a w dniu 18. urodzin matka wyrzuciła go z domu. Został bez dachu nad głową, ale uratowała go miłość jego dziewczyny, z którą kochają się aż do dziś. Te zdarzenia z młodości sprawiły, że w ciągu zaledwie kilku lat został multimilionerem i idolem polskich nastolatków.

Każde z jego kont na Instagramie i Youtube śledzi ponad 2 miliony osób. Swoje filmy, w których jeździ imponującymi sportowymi samochodami, kręci z wykorzystaniem nowoczesnych kamer i dronów. Po najlepsze ujęcia nie zawahał się pojechać nawet do Czarnobyla. Oto historia jego życia, w której zdradza przepis na sukces w internecie. To niezwykle inspirująca, uniwersalna opowieść o sile charakteru i determinacji w spełnianiu marzeń.

CZYTAJ TAKŻE: Film „Budda. Dzieciak’98”. Poznaj szczegóły!

Co nowego w Multikinie – „Czarnoksiężnik z Oz” podczas OFFowych czwartków!

28 marca o godzinie 19.00 w ramach cyklu filmowego „OFFowe czwartki” w Multikinie widzowie będą mogli zobaczyć film „Czarnoksiężnik z Oz” z 1939 roku. „Czarnoksiężnik z Oz” to familijny film przygodowy z 1939 roku (z okazji 85-lecia premiery). Pewnego dnia, Toto – pies Dorotki (Judy Garland) gryzie w nogę podłą panią Gulch (Margaret Hamilton). Kobieta z zemsty chce uśpić Toto. Dorotka postanawia ratować przyjaciela i razem uciekają do domu.

Jednak po drodze spotyka profesora Marvela (Frank Morgan), który namawia ją do powrotu. Gdy Dorotka jest już w domu, potężne tornado przenosi ją do czarodziejskiej krainy Oz. Okazuje się, że dom spadł na Czarownicę ze Wschodu. Jej siostra poprzysięga zemstę. Dorotka musi jak najszybciej dotrzeć do Szmaragdowego Miasta, stolicy krainy Oz i błagać władcę, wielkiego czarnoksiężnika o pomoc. Wzorcowa ekranizacja powieści dla dzieci ze wspaniałą Judy Garland i piosenką „Somewhere Over the Rainbow”.

Projekt „OFFowe czwartki” odbywa się w kinach sieci Multikino w każdy czwartek o godzinie 19.00. Podczas kolejnych projekcji w ramach cyklu widzowie będą mieli okazję zobaczyć: „Perfect Days” (4.04), „Lupin III: Zamek Cagliostro” (11.04), „Pamięć” (18.04), „Chłopaki nie płaczą” (25.04).

Bilety można kupować w kasach kin sieci Multikino, na stronie internetowej www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

0 0 votes
Article Rating
Julia Januszewska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments