Bydgoszcz
-0C
Niebo głównie zachmurzone
77% wilgotność
Wiatr: 6km/h NE
H 0 • L -2
-4C
Wt
-4C
Sr
-3C
Czw
-1C
Pt
-3C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaCoraz bliżej akcji Metropolia za pół ceny 2020. Start już w przyszłym tygodniu!
22.09.2020 | 15:47

Coraz bliżej akcji Metropolia za pół ceny 2020. Start już w przyszłym tygodniu!

Na zdjęciu: W tym roku akcja trwać będzie nie 3 dni, lecz cały tydzień (od 28 września do 4 października 2020 r.).

Fot. mat. organizatora

Dokładnie 6 dni – tylko tyle dzieli nas od rozpoczęcia dobrze Wam znanej akcji Metropolia za pół ceny.  Zawsze było to wielkie i wyczekiwane wydarzenie. Również teraz tak będzie. Metropolia za pół ceny powraca z nowymi zasadami.

W tym roku akcja  trwać będzie nie 3 dni, lecz cały tydzień (od 28 września do 4 października 2020 r.). Dzięki temu każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie w dogodnym terminie. Należy jednak zapoznać się z ofertami firm i instytucji, gdyż każda może wybrać inny termin przeprowadzenia promocji. Główne założenie akcji pozostaje jednak takie samo, zapewnienie zniżki o wartości dokładnie 50% na wybrane produkty lub usługi w trakcie trwania akcji.

Po raz czwarty wydarzenie obejmuje nie tylko samą Bydgoszcz, ale także gminy wchodzące w skład Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz (Białe Błota, Barcin, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Kcynia, Koronowo, Łabiszyn, Mrocza, Nakło nad Notecią, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Pruszcz, Rojewo, Sicienko, Solec Kujawski, Szubin, Żnin). Organizatorami akcji są Miasto Bydgoszcz i Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz, a operatorem Grupa Enjoy Media (wydawca portalu i gazety MetropoliaBydgoska.PL).

Akcja przewiduje nie tylko zakupy stacjonarne. W jej ramach  można skorzystać też  z sklepów online, opcji dostaw lub na wynos. Dodatkowo sprzedawane będą vouchery, które można będzie zrealizować w innym terminie. Jak co roku w akcji biorą udział instytucje i firmy z różnych branż. Już teraz możecie zapoznać się z pełną listą Partnerów, która znajduje się na stronie www.ZaPolCeny.MetropoliaBydgoszcz.pl lub na Facebooku Metropolia za pół ceny.  Tam też zamieszczone są wszelkie informacje oraz regulamin akcji.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści