Bydgoszcz
-1C
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h WSW
H 1 • L -2
9C
Sr
4C
Czw
2C
Pt
2C
Sob
2C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportCzas na Wiosenne Przebudzenie. W niedzielę pierwsze zawody z cyklu Biegowe Pory Roku
15.03.2019 | 09:25

Czas na Wiosenne Przebudzenie. W niedzielę pierwsze zawody z cyklu Biegowe Pory Roku

Na zdjęciu: Cykl Biegowe Pory Roku będzie składał się z czterech imprez.

Fot. mat. prasowe

Już w najbliższą niedzielę odbędą się pierwsze zawody z cyklu Biegowe Pory Roku. Jak na marzec przystało, będzie to Wiosenne Przebudzenie.

Cyl Biegowe Pory Roku wraca po przerwie i będzie organizowany przez CWZS Zawisza Bydgoszcz, Fundacja Zawisza, Biegi Bydgoszcz PL oraz Stowarzyszenie Akademia Mistrzów Sportu. Już w najbliższą niedzielę w Myślęcinku odbędzie się przełajowy bieg Wiosenne Przebudzenie. Rywalizacja będzie toczyć się na 5 oraz 10 kilometrów. Krótszą z nich można także przejść z kijkami nordic walking.  Zapisy zostały już zamknięte. Biuro zawodów w dniu imprezy będzie czynne od 8:30 do 10:30, zaś start zaplanowano na godz. 11:00.

Nadal rejestrować można się na kolejne biegi z cyklu – Sen Noc Letniej (nocny bieg uliczny, 16 czerwca), ZaDyszkę Bydgoska (przełajowy, 22 września) oraz Zimową Zadymkę (przełajowy, 15 grudnia). Uczestnicy całego cyklu będą walczyć o miejsca w klasyfikacji generalnej z podziałem na kategorie wiekowe. Swoje wyniki z poszczególnych edycji będzie można zapisywać na specjalnie przygotowanych dyplomach, które będą rozdawane w niedzielę. Za ukończenie trzech biegów przyznawany będzie pamiątkowy medal.

Trasa biegu Wiosenne Przebudzenie:

biegowe pory roku, trasa - mat. organizatora

 

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści