[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Czołowe zderzenie autobusu szkolnego i samochodu w Białych Błotach. Są poszkodowani [ZDJĘCIA]

Dodano: 01.12.2022 | 16:13

Na zdjęciu: Do zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie.

Fot. Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko

W czwartkowe (1 grudnia) popołudnie doszło do wypadku w Białych Błotach. Kierowca samochodu osobowego zderzył się czołowo z kierującym autobusem szkolnym, którym podróżowało kilkanaście dzieci.

Jak relacjonuje dyżurny komendy miejskiej straży pożarnej, zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło tuż po 15:00. Na ulicy Kruszyńskiej (w rejonie zjazdu na ulicę Obwodową, tuż przy S10) kierowca samochodu osobowego zderzył się czołowo z kierującym autobusem szkolnym. W pojeździe podróżowało kilkunastu uczniów – wiadomo, że ranne zostały dwie osoby, w tym kierowca osobówki. Są one badane przez ratowników medycznych.

Według wstępnych ustaleń, przyczyną wypadku było prawdopodobnie wymuszenie pierwszeństwa przez kierowcę auta osobowego. Działania na miejscu prowadzą cztery zastępy straży i pozostałe służby.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Cris
Cris
1 miesiąc temu

Wiadukt nad ekspresówką ul. Kruszyńskiej został zablokowany na ponad godzinę. Jeśli GDDKiA spełni swoją zapowiedź o zamknięciu wszystkich zjazdów z węzła Białe-Błota na drogi lokalne, to taki wypadek jak ten sparaliżuje lokalny ruch dla całej południowo-zachodniej części gminy!

Dominik
Dominik
1 miesiąc temu

Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419