Czołowe zderzenie osobówek. Dwie osoby trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]
Dodano: 25.05.2021 | 11:43Na zdjęciu: Do wypadku doszło w poniedziałek późnym wieczorem.
Fot. OSP Wojnowo
Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek wieczorem w Wojnowie. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Służby zostały poinformowane o zdarzeniu przed godz. 21:00. W Wojnowie, na drodze w kierunku Trzemiętowa, zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. – Po dotarciu na miejsce zastaliśmy dwóch poszkodowanych. Jeden z nich był zakleszczony w pojedzie. Dzięki zestawowi narzędzi hydraulicznych umożliwiliśmy dostęp do poszkodowanego – mówią strażacy z OSP Wojnowo.
Dwóch poszkodowanych zostało przewiezionych do szpitala. Działania na miejscu prowadziły także OSP Sicienko i JRG nr 4. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.
- Opowiedz mi Bydgoszcz. Wyjątkowy projekt połączył różne pokolenia mieszkańców - 27 czerwca 2026
- Król strzelców w Zawiszy. Ważny transfer! - 26 czerwca 2026
- Gryf Sicienko zaczyna przypominać Zawiszę. Ogromne wzmocnienia! - 26 czerwca 2026


















