Bydgoszcz
13C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h E
H 14 • L 11
14C
Nd
16C
Pon
16C
Wt
12C
Sr
12C
Czw
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportCzy będą zmiany kadrowe w Pałacu? „Poruszamy się w bardzo ograniczonym budżecie”
Pałac_Siatkówka_SG (29)
17.01.2018 | 11:40

Czy będą zmiany kadrowe w Pałacu? „Poruszamy się w bardzo ograniczonym budżecie”

Bydgoskie siatkarki wygrały cztery mecze w pierwszej części sezonu Ligi Siatkówki Kobiet.

Na zdjęciu: Trener Pałacu skomentował postawę zespołu w meczu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Fot. Stanisław Gazda

Cztery zwycięstwa i dziewięć porażek – to bilans siatkarek Pałacu Bydgoszcz po trzynastu kolejkach pierwszej części sezonu zasadniczego Ligi Siatkówki Kobiet. Postawę drużyny w przegranym meczu z KSZO Ostrowiec 1:3 podsumował trener bydgoskiego zespołu.

– Szkoda tego drugiego seta, mieliśmy dużą przewagę, którą trzeba było dowieźć do końca. Przegraliśmy za trzy punkty, w czwartej partii coś w naszej grze pękło – skomentował przebieg meczu w Łuczniczce Piotr Makowski. Jak przyznał, zespół ma swoje problemy kadrowe. – Cały czas czekamy na Katarzynę Wenerską, Martę Ziółkowską, Sandrę Szczygioł. Tych zawodniczek na pewno nam brakuje – podkreślił trener bydgoskiej drużyny.

– W czwartym secie nasza zagrywka nie robiła szkody rywalkom. W pierwszej partii my wygraliśmy szczęśliwie, w drugiej rywalki – ocenił trener Pałacu. Szkoleniowiec bydgoszczanek przyznał, że jest bardzo mało prawdopodobne, by do drużyny dołączyły jakieś nowe zawodniczki. – Trzeba mieć na to pieniądze, my się poruszamy w bardzo ograniczonym budżecie – zauważył Makowski.

Bydgoszczanki rundę rewanżową miały rozpocząć w przyszły weekend od meczu we własnej hali z Developresem SkyRes Rzeszów. Pojedynek został jednak przełożony, a nowy termin rozegrania tego spotkania nie został jeszcze wyznaczony.


Powiązane treści