Bydgoszcz
14C
Opady
72% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSE
H 14 • L 13
13C
Wt
16C
Sr
15C
Czw
15C
Pt
16C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaCzym NIE JEST architektura wnętrz? UTP zaprasza na wystawę prac studentów
architektura wnętrz utp
11.09.2019 | 10:37

Czym NIE JEST architektura wnętrz? UTP zaprasza na wystawę prac studentów

Na zdjęciu: Plakat promujący wystawę.

Fot. mat. prasowe

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy zaprasza od 19 września do Galerii Miejskiej BWA na wystawę licencjackich i magisterskich prac dyplomowych studentów Architektury Wnętrz.

Jak informuje Michał Grzybowski z działu promocji UTP, ekspozycja, która znajdzie się w galerii BWA, ukaże CZYM NIE JEST architektura wnętrz: dekorowaniem ścian, ustawianiem mebli i „artystycznych” bibelotów.

W ujęciu wykładowców i absolwentów architektura wnętrz to sposób przemyślanego i autorskiego organizowania przestrzeni o rozmaitych wielkościach, funkcjach i stylu. Dzięki temu powstały spójne projekty przestrzeni, pomieszczeń, wystroju i wyposażenia. Autorzy prac kierowali się własnymi zainteresowaniami, ale także swoistym „posadowieniem” w regionie – dostrzeżeniem w najbliższym otoczeniu „miejsc”, którym można nadać nową formę lub nową formę i funkcję – przekazuje Grzybowski.

Wystawie towarzyszyć będą warsztaty, podczas których uczestnicy poznają zasady kompozycji oraz znaczenie tajemniczego słowa „moodboard” (zapisy telefoniczne lub mailowe – tomasz.zielinski@galeriabwa.bydgoszcz.pl, tel. 052-339-30-53, kom. 783-932-009)

Wystawa zakończy się „finisażem” 10 października o godzinie 18.00.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści