Bydgoszcz
10C
81% wilgotność
Wiatr: 4km/h WSW
H 10 • L 9
13C
Wt
16C
Sr
17C
Czw
9C
Pt
8C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleDachowanie na Fordońskiej. Kierująca zabrana do szpitala [AKTUALIZACJA]
12.02.2018 | 09:01

Dachowanie na Fordońskiej. Kierująca zabrana do szpitala [AKTUALIZACJA]

Do zdarzenia doszło około godziny 8:30 - informują strażacy.

Na zdjęciu: Policjanci badają przyczyny wypadku na ul. Fordońskiej.

Fot. archiwum / zdjęcie ilustracyjne

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w poniedziałek około godziny 8:30 na ulicy Fordońskiej na jezdni prowadzącej w kierunku centrum. W wyniku dachowania opla corsa w szpitalu znalazła się kierująca tym autem.

Do zdarzenia doszło około 150 metrów od sygnalizacji świetlnej zainstalowanej przy skrzyżowaniu ul. Fordońskiej z ul. Sochaczewską. Kierująca oplem najprawdopodobniej straciła panowanie nad autem, wpadła w poślizg i wypadła z drogi, dachując.

Na miejscu obecne były dwa zastępy straży pożarnej. – Zgłoszenie odebraliśmy o godzinie 8:31. Kobietę, która prowadziła opla, zabrała do szpitala karetka. My także zakończyliśmy już działania w rejonie wypadku – informuje nas dyżurny z Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy.

[AKTUALIZACJA – godz. 11:30]

– Przed wyjazdem do szpitala kierująca przekazała informację, że poruszała się po jezdni w kierunku Fordonu i na wysokości Sochaczewskiej inny pojazd wymusił jej pierwszeństwo. W efekcie, chcąc uniknąć zderzenia, odbiła w lewo, znalazła się aż na jezdni prowadzącej w kierunku centrum, wpadła do rowu i dachowała. Jest to jednak relacja poszkodowanej kobiety, którą będziemy dopiero weryfikowali – przekazała nam st. asp. Lidia Kowalska z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Obrażenia kobiety nie zagrażają jej życiu. Mimo to, została ona poddana dodatkowym badaniom w jednym z bydgoskich szpitali.


Powiązane treści