Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Darmowe lodowisko w następny weekend? Wszystko w rękach wyborców

Dodano: 08.10.2019 | 12:29

Na zdjęciu: Bydgoszczanie mają szansę, aby w następny weekend lodowisko było darmowe.

Fot. archiwum

W najbliższą niedzielę odbędą się wybory parlamentarne. Urząd miasta, aby zachęcić bydgoszczan do pójścia na wybory, przygotował dla mieszkańców wyzwanie – jeśli frekwencja w mieście przekroczy 60%, w następny weekend korzystanie z lodowiska Torbyd będzie bezpłatne.

Razem z Warszawą, Poznaniem i Gdańskiem podejmujemy wyzwanie i zachęcamy mieszkańców do skorzystania ze swojego prawa w najbliższą niedzielę. Chcemy, by frekwencja w naszych miastach, w tym w Bydgoszczy, przekroczyła 60%. Wybory to święto demokracji. Pokażmy, że jesteśmy świadomi wagi naszego głosu i idźmy w niedzielę oddać głos. Namawiajmy rodzinę, znajomych, sąsiadów. Pokażmy, że Bydgoszcz głosuje! – mówi prezydent Rafał Bruski.

Do akcji przyłączyły się też Łódź i Wrocław. Każdy z ośrodków oferuje mieszkańcom nagrody za mobilizację. Jeśli frekwencja w Bydgoszczy przekroczy 60%, w kolejny weekend mieszkańcy bezpłatnie skorzystają z lodowiska Torbyd – 18 października (piątek) w godz. 14:00 – 22:00, 19 października (sobota) w godz. 15:00 – 22:00, 20 października (niedziela) w godz. 11:00 – 22:00.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments