Bydgoszcz
0C
Słonecznie
79% wilgotność
Wiatr: 1km/h W
H 2 • L -1
11C
Pon
10C
Wt
9C
Sr
12C
Czw
13C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIDarmowe pizze dla czytelników od Camel Pizza. Codziennie jedna [KONKURS]
27.02.2017 | 14:36

Darmowe pizze dla czytelników od Camel Pizza. Codziennie jedna [KONKURS]

Konkurs trwa przez cały marzec.

Na zdjęciu: Codziennie można wygrać jedną dowolną pizze.

Fot. wolny dostęp

Tegoroczny marzec upłynie pod znakiem pizzy. Każdy z Was codziennie ma szansę wygrać pizze w konkursie Camel Pizza za Free.

Przez cały miesiąc (01-31.03), każdego dnia będziemy wyłaniać jedną osobę, która otrzyma darmową, pizze o średnicy 30 cm. Do wyboru jest „tradycyjna” lub „sama słodycz”. Aby znaleźć się w gronie potencjalnych zwycięzców należy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego to właśnie do Ciebie powinna trafić pizza? Krótką odpowiedź (do 100 znaków) należy wysłać w wiadomości SMS pod numer 71068 (koszt 1,23 zł z VAT) o treści TC.MBPIZZA.treść_smsa. Wygrywa autor najbardziej kreatywnej odpowiedzi.

SMS bierze udział w konkursie tylko tego dnia, którego został wysłany. Zwycięzca będzie wyłaniany codziennie o godzinie 15:00. Wygraną pizze również należy odebrać tego samego dnia w wybranym lokalu Camel Pizza w godzinach jego otwarcia.


Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-Mobile, Plus GSM, Heyah, Sami Swoi, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje Eurokoncept (grupa Dotpay).

Regulamin serwisów i usług SMS Premium dostępny jest [TUTAJ].
Reklamacje można składać za pomocą formularza dostępnego [TUTAJ].

Właściciel i wydawcą czasopisma oraz portalu MetropoliaBydgoska.PL jest Grupa Enjoy Media sp.j. Dawid Gulczyński & Krzysztof Gutowski, kontakt e-mail: kontakt@enjoymedia.pl.


Powiązane treści