Bydgoszcz
2C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 3 • L 1
5C
Pt
5C
Sob
6C
Nd
7C
Pon
8C
Wt
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIDarmowe pizze dla czytelników od Camel Pizza. Codziennie jedna [KONKURS]
pizza-1081543_1280
27.02.2017 | 14:36

Darmowe pizze dla czytelników od Camel Pizza. Codziennie jedna [KONKURS]

Konkurs trwa przez cały marzec.

Na zdjęciu: Codziennie można wygrać jedną dowolną pizze.

Fot. wolny dostęp

Tegoroczny marzec upłynie pod znakiem pizzy. Każdy z Was codziennie ma szansę wygrać pizze w konkursie Camel Pizza za Free.

Przez cały miesiąc (01-31.03), każdego dnia będziemy wyłaniać jedną osobę, która otrzyma darmową, pizze o średnicy 30 cm. Do wyboru jest „tradycyjna” lub „sama słodycz”. Aby znaleźć się w gronie potencjalnych zwycięzców należy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego to właśnie do Ciebie powinna trafić pizza? Krótką odpowiedź (do 100 znaków) należy wysłać w wiadomości SMS pod numer 71068 (koszt 1,23 zł z VAT) o treści TC.MBPIZZA.treść_smsa. Wygrywa autor najbardziej kreatywnej odpowiedzi.

SMS bierze udział w konkursie tylko tego dnia, którego został wysłany. Zwycięzca będzie wyłaniany codziennie o godzinie 15:00. Wygraną pizze również należy odebrać tego samego dnia w wybranym lokalu Camel Pizza w godzinach jego otwarcia.


Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-Mobile, Plus GSM, Heyah, Sami Swoi, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje Eurokoncept (grupa Dotpay).

Regulamin serwisów i usług SMS Premium dostępny jest [TUTAJ].
Reklamacje można składać za pomocą formularza dostępnego [TUTAJ].

Właściciel i wydawcą czasopisma oraz portalu MetropoliaBydgoska.PL jest Grupa Enjoy Media sp.j. Dawid Gulczyński & Krzysztof Gutowski, kontakt e-mail: kontakt@enjoymedia.pl.


Powiązane treści