[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Policyjna akcja w gminie Białe Błota. Funkcjonariusze wykorzystali kamerę termowizyjną

Dodano: 01.06.2022 | 21:46

Na zdjęciu: Funkcjonariusze wykorzystali do działań kamerę termowizyjną.

Fot. KWP Bydgoszcz

Bydgoscy wodniacy przeprowadzili działania ukierunkowane na kłusownictwo wodne oraz leśne. W nocy przy użyciu kamery termowizyjnej kontrolowali tereny w rejonie śluzy Dębinek w gminie Białe Błota.

Wodniacy z bydgoskiej komendy patrolują akweny, ale także tereny do nich przyległe, najczęściej lasy. – Wjeżdżanie pojazdem silnikowym do lasu czy używanie ognia w bliskiej odległości ściany lasu to główne kwestie, na które szczególną uwagę zwracają na co dzień policjanci – mówi kom. Lidia Kowalska z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy.

Funkcjonariusze zwracają również uwagę na wędkarzy pod kątem niezgodnego z przepisami amatorskiego połowu ryb oraz w zakresie kłusownictwa, a także przestępstw i wykroczeń przeciwko łowiectwu. – Dlatego też bydgoscy policjanci kontrolowali w godzinach 21:00-5:00 tereny w rejonie śluzy w Dębinku. Wykorzystali do tego tym kamery termowizyjne – poinformowała w środę kom. Kowalska.

Tym razem podczas działań nie ujawniono żadnych przestępstw ani wykroczeń dotyczących opisywanych aspektów. Funkcjonariusze zapowiadają jednak, że takie akcje będą kontynuowane.

Policyjna akcja w gminie Białe Błota. Funkcjonariusze wykorzystali kamerę termowizyjną
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments