Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Dentystka z Bydgoszczy w hicie TVP. Czy znajdzie miłość?

Dodano: 31.12.2022 | 18:16

Na zdjęciu: Pani Anita to uczestniczka nowego sezonu Sanatorium Miłości TVP.

Fot. mat. prasowe

Już w niedzielę, 1 stycznia rozpoczyna się kolejny sezon Sanatorium miłości. W nowej edycji programu TVP weźmie udział pani Anita z Bydgoszczy.

„Sanatorium Miłości” to autorski format Telewizji Polskiej, który zagości w telewizyjnej Jedynce po raz piąty! Prowadzącą program od pierwszej edycji jest Marta Manowska. W programie dla seniorów bierze udział 6 kobiet i 6 mężczyzn, którzy przyjeżdżają do tytułowego sanatorium z różnych zakątków Polski lub z zagranicy w poszukiwaniu przyjaźni, a może nawet miłości. Na przestrzeni lat, dzięki programowi rozwinęło się kilka związków i przede wszystkim wiele przyjaźni, a wielu seniorów diametralnie zmieniło swoje życie.

W premierowym odcinku nowego sezonu, już 1 stycznia, zobaczymy pierwsze chwile seniorów po przyjeździe do sanatorium w Busku-Zdroju, podczas których dojdzie do ciekawych konwersacji i zabawnych sytuacji. Następnie seniorzy spotkają się tradycyjnie na szybkich randkach, ale tym razem produkcja przygotowała dla widzów niespodziankę – bohaterowie przez cały czas będą mieli zasłonięte oczy.

– W Busku-Zdroju zadziała się magia – Marta Manowska nie ma wątpliwości, że jubileuszowa edycja „Sanatorium Miłości” będzie pod kilkoma względami wyjątkowa i po raz kolejny okaże się hitem zimowej ramówki Telewizji Polskiej.

Zdjęcia do nowego sezonu odbyły się we wrześniu.W tej edycji wystąpi pochodząca z Bydgoszczy stomatolog Anita, która w programie szukała mężczyzny podobnego do niej charakterologicznie.

Anita z Bydgoszczy w Sanatorium Miłości. Kim jest?

Pani Anita jest wciąż aktywna zawodowo. Nie wyobraża sobie, że mogłaby nie pracować, ponieważ daje jej to poczucie niezależności, spełnienia, ale też osobliwego dystansu do świata. Jest rozwódką, szczęśliwą matką oraz babcią.

Podkreśla, że do ludzi ma szczęście, a jej życie jest udane, choć nie uniknęła trudnych chwil. Wciąż wierzy w miłość, chciałaby spotkać kogoś otwartego, gotowego na wspólne doświadczenia, podobnego do niej charakterologicznie. Bez autorytarnych zapędów. Kogoś jej pokroju.

Pierwszy odcinek Sanatorium miłości w najbliższą niedzielę o godz. 21:20 w TVP1.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments