Derby dla Torunia. Energa lepsza od Artego
Dodano: 05.11.2016 | 23:12
Najskuteczniejszą zawodniczką spotkania była Darxia Morris, która latem zamieniła Artego na Energę.
Na zdjęciu: Maurita Reid zdobyła w sobotę 10 punktów.
Fot. ST
W derbowym meczu 7. kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet Energa Toruń pokonała Artego Bydgoszcz 72:64. Najwięcej punktów w spotkaniu zdobyła była zawodniczka Artego, reprezentująca obecnie Energę Darxia Morris – 19. Była to trzecia porażka bydgoszczanek w tym sezonie.
7. kolejka Tauron Basket Ligi Kobiet
Energa Toruń – Artego Bydgoszcz 72:64 (12:10, 13:17, 21:18, 26:19)
Artego: Stallworth 12, Międzik 11, Reid 10, Armstrong 8, Zohnova 8, Suknarowska 7, Niedźwiedzka 6, Szybała 2.
- Wda Świecie ma nowego trenera. Doskonale znany w regionie - 22 czerwca 2026
- W wakacje bezpłatne treningi piłkarskie dla dzieci. Akademia Chemika zaprasza - 22 czerwca 2026
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026















