[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kolejna firma w bydgoskim parku przemysłowym. To eksperci od higieny i czystości

Dodano: 17.01.2023 | 10:04

Na zdjęciu: Firma Dexter niebawem uruchomi

Fot. Urząd Miasta Bydgoszczy

W Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym pojawi się firma specjalizująca się w dostawach i produkcji środków higienicznych i czystości. Będzie to jej druga siedziba w rejonie Bydgoszczy.

Firma Z.P.U.H Dexter w branży higienicznej działa od 1994 roku. Zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorstw i urzędów związaną z higieną w miejscach pracy. Zaopatruje je między innymi w papiery toaletowe, serwetki i chusteczki do rąk, dozowniki, sprzęt do toalet oraz środki chemiczne. Oprócz tego jest dystrybutorem środków czystości innych marek.

Obecnie główna siedziba firmy znajduje się w podbydgoskiej miejscowości Ciele w gminie Białe Błota. Ze względu na dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa, podjęto decyzję o stworzeniu jej oddziału na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Inwestycja realizowana jest na hektarowej działce u zbiegu ulic M. Dziatkiewicza i J. Falkowskiego. W środku znajdą się pomieszczenia biurowo-socjalne, ale powstanie również hala produkcyjno-magazynowa.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments