Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Diler narkotyków zatrzymany w centrum Bydgoszczy. Nie był w stanie się poruszać ani mówić

Dodano: 02.05.2023 | 09:39

Na zdjęciu: Policjantki z Bydgoszczy zatrzymały 33-letniego mężczyznę.

Fot. KMP Bydgoszcz

Policjantki z Bydgoszczy zatrzymały mężczyznę podejrzanego o posiadanie i dystrybucję narkotyków. Gdy został złapany, nie był w stanie się poruszać.

W środę (26 kwietnia) około godz. 12:00 dyżurny komisariatu z bydgoskiego Śródmieścia otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który nie był w stanie chodzić, a kontakt z nim był utrudniony. Na plac Kościuszki wysłano patrol.

– Policjantki potwierdziły zgłoszenie i udzieliły mężczyźnie pomocy. W trakcie interwencji okazało się, że ma on przy sobie worek z białą skrystalizowaną substancją, a sposób rozmowy wskazuje, że może być pod jej wpływem – relacjonują funkcjonariusze.

Wstępne testy wykazały, że to prawdopodobnie zabroniony środek 2c-B. Łącznie policjantki zabezpieczyły ponad 200 gramów niedozwolonej substancji.

33-latek trafił do policyjnego aresztu. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego tego samego dnia śródmiejscy policjanci przedstawili mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz ich dystrybucji.

W ostatni piątek (28.04.2023) sąd zadecydował, że zatrzymany najbliższe trzy miesiące spędzi za kratami. Za przestępstwo, o które jest podejrzany, grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments