Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

DNI OTWARTE Osiedla Panorama Wiślana. Deweloper LEM-BUD zaprasza! [ZDJĘCIA]

Dodano: 18.10.2022 | 09:53

Na zdjęciu: Panorama Wiślana powstaje przy ul. Fordońskiej w prężnie rozwijającym się Fordonie.

Fot. mat. dewelopera

Deweloper LEM-BUD serdecznie zaprasza na Dni Otwarte na osiedlu Panorama Wiślana przy ul. Fordońskiej 428 w Fordonie, które odbędą się już w najbliższy weekend tj. 22-23 października 2022 r. To pierwsza inwestycja firmy LEM-BUD w Bydgoszczy. Dotychczas Deweloper zrealizował szereg cieszących się dużym zainteresowaniem osiedli w Toruniu.

W sobotę i niedzielę w godzinach 10:00-14:00 będzie można zapoznać się z ofertą dewelopera w Fordonie. Możliwe będzie także swobodne wejście i obejrzenie mieszkań znajdujących się w niemal ukończonym już pierwszym budynku – C1.

Panorama Wiślana to inwestycja, powstająca przy ul. Fordońskiej w prężnie rozwijającym się Fordonie. Osiedle zlokalizowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie przepięknych nadwiślańskich terenów oraz Parku Milenijnego. Panorama Wiślana to projekt, na który docelowo składać się będzie dziesięć budynków wielorodzinnych wraz z podziemnymi halami garażowymi oraz komórkami lokatorskimi. Realizacja całego przedsięwzięcia zostanie podzielona na kilka etapów.

W ramach osiedla powstaną zróżnicowane lokale mieszkalne – od małych, idealnych dla celów inwestycyjnych, po przestronne sześciopokojowe mieszkania z widokiem na nadwiślańskie tereny. – Podczas tworzenia projektu dążyliśmy do stworzenia funkcjonalnych układów – łatwych w aranżacji, które będą idealną propozycją dla rodzin z dziećmi, par czy singli – mówią przedstawiciele dewelopera.

DNI OTWARTE Osiedla Panorama Wiślana. Deweloper LEM-BUD zaprasza! [ZDJĘCIA]

Design budynków w elegancki sposób łączy ze sobą grafitowe przeszklenia w postaci balkonów oraz elementy imitujące cegłę, nawiązując tym samym do uprzednio istniejącej na tym terenie cegielni. Dopełnieniem będą wysokie przeszklenia okien, które nadadzą mieszkaniom przyjaznej przestrzeni.

Inwestycja z pewnością przyciągnie uwagę tych, którzy lubią otaczać się stylową przestrzenią, a wygodne rozwiązania zapewnią przyszłym mieszkańcom komfort użytkowania. Zarówno budynki, części wspólne, jak i aranżacja terenu osiedla zostaną wykonane z dbałością o każdy szczegół. Za projekt osiedla odpowiada uznana toruńska pracownia architektoniczna Sobocińscy Architekci.

W aktualnej ofercie znajdują się dwa budynki – C1 oraz C2, a w nich mieszkania o metrażu od 36 m² do 124 m².

  • 2-pokojowe o pow. od 36-47 m²,
  • 3-pokojowe o pow. od 47-70 m²,
  • 4-pokojowe o pow. od 70-92 m²,
  • 5-pokojowe o pow. 117 m²,
  • 6-pokojowe o pow. 125 m².

O FIRMIE LEM-BUD

Przez ponad 15 lat swojej działalności na lokalnym rynku firma LEM-BUD oddała do użytku blisko 1300 mieszkań o łącznej powierzchni niemal 71 tys. mkw. Dzięki doświadczeniu i ogromnemu zaangażowaniu w każdy projekt LEM-BUD stał się jednym z wiodących deweloperów w województwie kujawsko-pomorskim.

Nadrzędnym celem jest tworzenie przyjaznych do życia nowych osiedli, wyposażonych w niezbędną infrastrukturę i miejsca odpoczynku. W każdym projekcie priorytetem jest realizacja osiedli w harmonii z naturą, dlatego nie bez powodu pierwsza realizacja w Bydgoszczy znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie terenów nadwiślańskich, jak i samej Wisły.

Dążymy, aby nasza oferta mieszkaniowa w jak największym stopniu spełniała oczekiwania naszych klientów. Wiele energii i pracy poświęcamy każdemu projektowi – efektem tego są funkcjonalne i przemyślane układy mieszkań. Duży nacisk kładziemy na dobór materiałów, jakość wykończenia klatek schodowych, garaży i pozostałych części wspólnych – mówią przedstawiciele firmy.

Znajdź swoje mieszkanie na osiedlu Panorama Wiślana!

Drzwi Otwarte – 22-23 października w godz. 10:00-14:00, a na nich:

  • Możliwość zobaczenia na żywo mieszkań w budynku C1 na osiedlu Panorama Wiślana,
  • Możliwość zapoznania się z ofertą drugiego budynku tj. budynku C2,
  • Konsultacje z Doradcami w kwestii zakupu mieszkania,
  • Bezpłatne konsultacje z specjalistą w zakresie kredytów hipotecznych, podczas których będzie można uzyskać fachowe doradztwo i informacje o najkorzystniejszej formie finansowania.

Wstęp wolny.