Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Dni Otwarte w inwestycji Horyzont 2. Budowa zakończona miesiąc wcześniej [ZDJĘCIA]

Dodano: 21.07.2020 | 12:10

Na zdjęciu: Horyzont 2 to nowoczesny budynek mieszkalny zlokalizowany na bydgoskich Wyżynach.

Fot. mat. autora

Gotowe mieszkania na sprzedaż w Horyzoncie 2 przy ul. Białogardzkiej będzie można obejrzeć w trakcie Dni Otwartych już w najbliższy piątek i sobotę 24 i 25 lipca. Bydgoski deweloper Arkada Invest zapowiada, że nie zabraknie ofert specjalnych oraz bezpłatnych konsultacji z projektantem wnętrz i doradcami finansowymi.

Horyzont 2 to nowoczesny budynek mieszkalny będący kontynuacją wcześniejszego projektu osiedla Horyzont przy ul. Szpitalnej, który został oddany do użytku w roku 2018. Nowy budynek wyróżnia się oryginalną bryłą, dużymi oknami, podziemną halą garażową oraz elewacją z żółtymi elementami dekoracyjnymi. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami wyposażonymi w automatyczny system nawadniania, a na piętrach mieszkania z balkonami i loggiami. Łącznie znajduje się tu 68 lokali, z czego 90% zostało sprzedanych w trakcie budowy.

Bydgoski deweloper Arkada Invest ukończył budowę miesiąc wcześniej przed zakładanym terminem

W ostatnich tygodniach dało się zauważyć spore zmiany przy inwestycji. W przydomowych ogródkach został rozwinięty zielony trawnik, zasadzono roślinność oraz wykończono parking zewnętrzny. Aktualnie trwają ostatnie prace porządkowe zarówno przez, jak i wewnątrz inwestycji. Jak informuje deweloper, przekazywanie kluczy do mieszkań rozpocznie się z początkiem sierpnia.

Jesteśmy gotowi. Mieszkańcy już za moment będą mogli wprowadzić się do swoich wymarzonych mieszkań. Dobrą wiadomość mamy także dla tych, którzy chcieliby zamieszkać na Białogardzkiej, ponieważ w sprzedaży są jeszcze wolne lokale od 60 m2. Podczas najbliższych Dni Otwartych można obejrzeć mieszkania i zasięgnąć porad u doradców. Zapraszamy do umawiania się na dogodną godzinę, zarówno na piątek i na sobotę. Dzięki rezerwacji spotkania będziemy mogli poświęcić każdej zainteresowanej osobie odpowiednio dużo czasu na prezentację mieszkań. W tych dniach będą na Państwa czekać doradcy kredytowi oraz projektant wnętrz – mówi Wioleta Daniłowska z Arkada Invest.

Wyżyny to jedna z najchętniej zamieszkiwanych dzielnic w Bydgoszczy. Wszystkich, którzy poszukują gotowego mieszkania zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji Horyzont 2.

Dni Otwarte 24-25 lipca, w godzinach 10:00-16:00 (umów się na dogodną godzinę)
Bydgoszcz, ul. Białogardzka 2A
Zapisy i więcej informacji u dewelopera Arkada Invest: tel. 601 260 910, www.arkada-invest.pl