Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Do Bydgoszczy przyjadą najlepsze restauracje na kółkach. Festiwal Smaków Food Trucków już w ten weekend!

Dodano: 16.09.2020 | 13:54

Na zdjęciu: Do Bydgoszczy przyjadą food trucki serwujące różnorodną kuchnię.

Fot. mat. organizatora

Po raz kolejny do Bydgoszczy zawita Festiwal Smaków Food Trucków. To już VI edycja. Oprócz kosztowania różnorodnych dań, goście festiwalu będą mogli odpocząć w strefie chill outu i zagrać w grę terenową.

Tegoroczny festiwal odbędzie się w ten weekend 19 i 20 września na placu Solnym. Do Bydgoszczy przyjadą food trucki serwujące różnorodną kuchnię. Pojawią się dania wytrawne i  na słodko, pikantne i łagodne, mięsne i wegetariańskie – każdy znajdzie coś dla siebie!

Jedzenie nie będzie jedyną atrakcją podczas tego wydarzenia. Organizatorzy przygotowują również strefę chill outu a wszyscy miłośnicy rywalizacji będą mogli wziąć udział w grze terenowej. Na najmłodszych uczestników czekać będą bajkowe dmuchańce czy kino 7D.

Całość odbędzie się w formie food courtu. Organizatorzy zadbają o bezpieczeństwo gości. Na wydarzeniu zastosowany będzie szereg działań mających na celu zapewnienie bezpiecznego uczestnictwa. Wystawcy zobowiązani są do przestrzegania wytycznych dla gastronomii. Strefa konsumpcyjna będzie na bieżąco dezynfekowana oraz zachowane zostaną odpowiednie odległości pomiędzy stolikami, oraz poszczególnymi food truckami. Dla gości udostępnione zostaną środki do dezynfekcji. Szczegóły zostaną opublikowane na fanpage’u wydarzenia.

Wszystkich chętnych zapraszamy już w najbliższy weekend na plac Solny. W sobotę jemy od 12:00 do 21:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00. Więcej szczegółów znajduje się na stronie wydarzenia: facebook.com/events/182645436372957.

Partnerem medialnym wydarzenia jest nasz portal MetropoliaBydgoska.PL (zarządzany przez agencję Grupa Enjoy Media).

UWAGA! Wydarzenie zostało przeniesione ze Starego Rynku na plac Solny!

 przeniesienie Bydgoszcz teren festiwalu bydgoszcz