Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Donald Tusk przyjedzie do Bydgoszczy. Będzie mobilizował do udziału w wyborach

Dodano: 26.09.2023 | 12:51

Na zdjęciu: Donald Tusk przyjedzie jutro po południu do Bydgoszczy.

Fot. Archiwum

Lider Platformy Obywatelskiej przyjedzie w środę (27 września) do Bydgoszczy. Donald Tusk spotka się po południu z mieszkańcami miasta.

Bydgoszcz to kolejne miasto na kampanijnej trasie lidera PO, który objeżdża kraj, aby mobilizować wyborców i zachęca ich do głosowania na Koalicję Obywatelską w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

Po wizycie w Wielkopolsce (Tusk gościł m.in. w Lesznie i Pile), teraz lider największej formacji opozycyjnej przyjedzie do Bydgoszczy i będzie to jego druga w naszym województwie wizyta – przypomnijmy, że kilka tygodni temu Tusk spotkał się z mieszkańcami Włocławka.

Środowe spotkanie z liderem PO odbędzie się w hali Sisu Arena, a jego początek zaplanowano na godzinę 17:00.

0 0 votes
Article Rating
Donald Tusk przyjedzie do Bydgoszczy. Będzie mobilizował do udziału w wyborach
Subscribe
Powiadom o
guest
18 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Stefan
Stefan
2 miesięcy temu

Deutsche Bürgerplattform odwiedzi najbardziej czerwone miasto po Włocławku, Bydgoszcz – Für Deutschland

Kłaniam się nisko włodzimierz.jpg
Gość
Gość
2 miesięcy temu

Super! Trzeba obalić ta propagandę pis/tvp.

kaz
kaz
2 miesięcy temu

stefciu— coś ci się poj… najbardziej czerwono ( Zalewski )–czarne( Tadeusz ) miasto to rydzykowo z którego pochodzisz . Komuna rządzi od 45 r, do dzisiaj , żeby było śmieszniej od 30 lat mieszkańców i ciebie za mordę złapał pleban . Ale wy lubicie być rządzeni batem , to pozostałość po krzyżakach .

Piotr
Piotr
2 miesięcy temu

Super
Donald Tusk może nie jest w 100% idealny ale jak na tą naszą polską scenę polityczną to przerasta ich wszystkich razem wziętych o głowę a tym bardziej szacunek dla niego, że on już nic nie musi udowadniać a mimo to jeszcze mu się chce.

***** ***
***** ***
2 miesięcy temu

Stefan A powiedz kim był ojciec kaczki, a z kim to kaczka się kumpluje a z pasuje do Korei PŁN? a nawet Geobles by się nie powstydził tych kłamstw, możliwe że nawet był w tym gorszy.

Last edited 2 miesięcy temu by ***** ***
Marek
Marek
2 miesięcy temu

To nic nie da że Tusk jeździ. Ludzie pamiętają co on robił jak był przy władzy. Nikt już nie chce tych niskich pensji i pracy do 67 roku życia. PiS zmienił Polskę w niewyobrażalny sposób, to już jest inny kraj. W Polsce są już teraz inne standardy. Tacy ludzie jak Tusk, są jakby z innej epoki. Większość narodu, już przejrzała na oczy, że on nas oszukiwał i oszukuje nadal.

Piter
Piter
2 miesięcy temu

Precz z anty Polskim Tuskiem oni już byli i okradali nasz kraj

kazik
kazik
2 miesięcy temu

PIS zmienił Polskę w niewyobrażalny sposób , dla mnie bomba !!!!! Ok 2 mln obywateli żyje poniżej progu ubóstwa , do lekarza specjalisty czekasz latami itd , itd .Ale jest koryto + , willa + pisowska rodzina w spółkach skarbu państwa . żona posła Sobolewskiego zasiadała w zarządzie pięciu spółek , I jak to nazwać p. Marku , p. Piter to jest ta dobra zmiana ????

Marek
Marek
2 miesięcy temu

Kaziku dobrze że nie chorowałeś jak rządził Tusk z kolegami, bo już byś nie żył. Taka wtedy była służba zdrowia, że wzięli Owsiaka żeby naganiał i zrzutkę z ludzi robili, bo sami nie umieli nic kupić i inwestować służby zdrowia.

Marek
Marek
2 miesięcy temu

Że ten Judasz Tusk ma czelność tu w ogóle przyjechać. Chciał z Bydgoszczy zrobić Bachmut. Jakby nas ruski napadli, to Tusk chciał nas oddać bez walki. Toruń, Bydgoszcz i okolice, wszystkie te rejony wschodnie aż do nas, dla ruskich. To wiecie co by z nami było, nawet by naszych ciał nie znaleźli po ruskich bombach. I to na takiego zdrajcę chcecie głosować ?
Ludzie opamiętajcie się, opanujcie swoje szaleństwo facebookowe i pomyślcie rozumnie, co by z nami było , gdyby taki Tusk stał na czele rządu.

Stefan
Stefan
2 miesięcy temu

kaz – głąbie z czerwonej Bydgoszczy w której mieszkałem od 1953 r na ul. Śniadeckich na przeciw Domu Chleba, ale ty za głupi jesteś byś wiedział gdzie był Dom Chleba przy ul. śniadeckich, byłem w wojsku na ul Warszawskiej 10 więc niedaleko miejsca zamieszkania i pamiętam jak powstawała WSNS przy KW PZPR w Bydgoszczy jak budowano drogę towarzyszowi Majchrzakowi do Drzewianowa na działkę gdzie komuniści z komitetu wojewódzkiego mieli działki rekreacyjne, jak ogrodzone mieli działki w Tryszczynie nad zalewem tryszczyńskim gdzie postawiono stację zagłuszającą po spaleniu tej na Szwederowie, jesteś gówniarz i gówno znasz prawdę o tych czerwonych szmatach, przypomnę… Czytaj więcej »

Stefan
Stefan
2 miesięcy temu

***** *** widzę poprawę u Ciebie już nie podpisujesz się trzema krzyżykami a ośmioma gwiazdkami **** ** ** – SRAĆ NA PO i Tuska

kremlowski brat.jpg
mil
mil
2 miesięcy temu

super!!! będę!! wygramy!!!

Piotr
Piotr
2 miesięcy temu

Dla wyborców pis to gówno zawsze bedzie smakować jak miód. Ja jednak wolę miód , żeby smakował jak miód. Mucha zawsze do gówna będzie ciągnąć niewazne czyje ono będzie.

kaz
kaz
2 miesięcy temu

stefciu– stary trepie ty nie wiesz jak to miasto się zmieniło po twoim wyjeździe , nie ma tego charakterystycznego smrodu . Ludzie mówią że nie dość że jest czyste powietrze to i trawa jest bardziej zielona , łajzo na kaczych nogach . Więc nie wracaj , nawet nie myśl o Bydgoszczy , buraku .

kazik
kazik
2 miesięcy temu

Marek– za Tuska zachorowałem , zabieg kardiologiczny i żyje , a za kaczora się leczę i niech to jasny .uj strzeli . To Witek swojego męża położyła na OIOM-ie chorego męża , a ludzie umierali z braku miejsc , to ludzie robią zrzutkę na chore umierające dzieci , bo willa + dla naszych jest ważniejsza . I taka subtelna różnica Owsiak pomaga , a Szumowski nas okradał .W konstytucji powinno być zapisane pisiorów leczy tylko i wyłącznie złodziej z rydzykowa .

stary dziad
stary dziad
2 miesięcy temu

W 2010 roku Tusk zmusił Sikorskiego do rezygnacji ze startu w wyborach prezydenckich i wystawił Bronisława Matoła nad Matołami Komorowskiego. W 2014 Tusk zwędził Sikorskiemu stanowisko w Brukseli.
Ciekawe co Tusk wywinie Sikorskiemu w tym roku albo w przyszłym….

stary dziad
stary dziad
2 miesięcy temu

Przeczytałem wszystkie wpisy. Ale bluzgi. A najfajniejsze jest że i Tusk i Kaczafi DOKŁADNIE TAK SAMO kicali przed koncernami farmaceutycznymi, że DOKŁADNIE TAK SAMO kicali przed lobbystami klimatycznymi, że DOKŁADNIE TAK SAMO skasują możliwość jazdy samochodami spalinowymi wtedy kiedy jakimś …. zachce się je skasować. Szanowni Państwo, kłócicie się o przeszłość Bydgoszczy, o służbę zdrowia – a PUKALIŚCIE i BĘDZIECIE PUKAĆ kijkami w parapet przychodni, w której siedzący lekarze będą mieli Was w … , niezależnie czy będzie rządził Tusk, Kaczafi czy jeszcze ktokolwiek inny. Jesteśmy, jako Polska, małym robaczkiem na globusie i nikomu na nas nie zależy. No, może… Czytaj więcej »