Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Dostawczy citroen skradziony w Niemczech. Kryminalni ujawnili go na jednej z posesji

Dodano: 13.03.2024 | 10:01

Na zdjęciu: Dostawczego citroena jumpera, kryminalni ujawnili na jednej z posesji koło Radziejowa.

Fot. KPP Radziejów

Do sprawy, funkcjonariusze zatrzymali 49-letniego właściciela posesji, na której ujawniono samochód. – Mężczyzna ma postawiony zarzut paserstwa – mówią.

Funkcjonariusze pionu kryminalnego radziejowskiej komendy w ostatnich dniach otrzymali informację, że na jednej z posesji w gminie Bytoń może być zaparkowany samochód, który został skradziony na terenie Niemiec. Ten sygnał szybko został przez mundurowych potwierdzony.

– Policjanci ujawnili citroena jumpera, który został na terenie Niemiec skradziony 3 marca br. – mówi asp. sztab. Marcin Krasucki z zespołu prasowego Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie i dodaje, że auto miało zamocowane tablice rejestracyjne, które należały do zupełnie innego samochodu. Do sprawy zatrzymany został 49-letni mężczyzna, na posesji którego odnaleziono citroena.

Mężczyźnie w prokuraturze postawiono zarzut paserstwa (art. 291 p. 1 kodeksu karnego, grozić może za to nawet do pięciu lat pozbawienia wolności). Po wykonaniu czynności, śledczy zdecydowali o zastosowaniu wobec 49-latka policyjnego dozoru.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments