[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Budowa drogi S5. Od jutra kolejna zmiana w organizacji ruchu na węźle Rynarzewo

Dodano: 23.01.2022 | 14:04

Na zdjęciu: W poniedziałek dojdzie do kolejnych zmian w organizacji ruchu na węźle w Rynarzewie. Ma to związek z budowanymi zjazdami i wjazdami do drogi S5.

Fot. GDDKiA Bydgoszcz / materiały prasowe

Mimo przerwy zimowej, cały czas trwają prace na budowie drogi ekspresowej S5. Od jutra (24 stycznia) dojdzie do kolejnej zmiany w organizacji ruchu, tym razem na węźle Rynarzewo.

Otwarcie dla ruchu odcinka między Białymi Błotami i Szubinem nie oznaczało, że inwestycja została zakończona w stu procentach. Przypomnijmy, że tuż przed Świętami Bożego Narodzenia 2021 r., drogowcy zlikwidowali rondo w Kruszynie Krajeńskim, gdzie doszło do kilku groźnych wypadków.

Prace drogowców w dużym stopniu koncentrują się teraz na węźle Rynarzewo, gdzie wprowadzona zostanie w poniedziałek (24.01) kolejna zmiana w organizacji ruchu. Ta będzie miała miejsce na starodrożu krajowej „5”. Do tej pory, ruch pojazdów odbywał się wahadłowo i był sterowany sygnalizacją świetlną. Teraz zmiana będzie miała związek z rozpoczęciem prac przy budowie drugiego ronda przyszłego węzła Rynarzewo od strony Zamościa.

Drogowcy w związku z tym wprowadzą kolejny, tym razem dwukierunkowy bajpas. – Na tymczasowym objeździe obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 40 km/h. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz o dostosowanie się do oznakowania tymczasowego – mówią drogowcy.

Mapka ze zmianami w organizacji ruchu na węźle Rynarzewo (źródło: GDDKiA Bydgoszcz).

Budowa drogi S5. Od jutra kolejna zmiana w organizacji ruchu na węźle Rynarzewo

Budowa drogi S5. Od jutra kolejna zmiana w organizacji ruchu na węźle Rynarzewo
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Leo
Leo
10 miesięcy temu

Redaktorze opisujesz a nie widzisz jak te prace się toczą, słowo koncentrują się są mocno naciągane, jedna koparka, kilka wywrotek i jeden walec, taka koncentracja. Moim zdaniem to się ślimaczą.