Drugie zwycięstwo Pałacu. W Sopocie z Atomem
Dodano: 06.11.2016 | 20:17Bydgoszczanki awansowały na szóste miejsce w tabeli.
Na zdjęciu: Ewelina Krzywicka została uznana najlepszą zawodniczką spotkania.
Fot. Jacek Gil
W niedzielnym meczu Orlen Ligi siatkarki Pałacu Bydgoszcz wygrały na wyjeździe z Atomem Treflem Sopot 3:1. Było to ich drugie zwycięstwo w sezonie.
Grające w tym sezonie w odmłodzonym składzie sopocianki triumfowały w pierwszym secie 25:13, ale następnie partie pewnie wygrywały pałacanki. Za tydzień podopieczne Adama Grabowskiego zagrają we własnej hali z Legionovią Legionowo. Po czterech kolejkach mają na swoim koncie sześć punktów i zajmują szóste miejsce w tabeli.
4. kolejka Orlen Ligi
Atom Trefl Sopot – Pałac Bydgoszcz 1:3 (25:13, 16:25, 23:25, 20:25)
Pałac: Pleśnierowicz, Kuligowska, Ziółkowska, Jagodzińska, Krzywicka, Śmieszek, Nowakowska (libero) oraz Misiuna, Maternia, Portalska
MVP: Ewelina Krzywicka
- Maciej Figas: Sukces Opery Nova to efekt pracy wielu ludzi - 23 czerwca 2026
- Wojciech Pawłowski to solid striker. Strzelił… 2 gole w bydgoskiej B klasie - 23 czerwca 2026
- Zmiany w parafiach Bydgoszczy i regionu. Mamy listę - 23 czerwca 2026


















