Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Drzwi Otwarte forDOM już w sobotę! Jakie atrakcje zaplanował deweloper? [ZDJĘCIA]

Dodano: 16.11.2022 | 10:30

Na zdjęciu: Osiedle ForDOM to mieszkania położone w doskonałej lokalizacji, blisko leśnego parku pełnego uroczych wiewiórek i obiektów sportowych, ale też wielu usług: od szkoły przez liczne sklepy po paczkomat.

Fot. mat. dewelopera

Arkada Invest zaprasza na kolejne Drzwi Otwarte inwestycji forDOM, przy ul. Produkcyjnej 3A. W sobotę, 19 listopada w godzinach 9:00-15:00 każdy będzie mógł spotkać się z przedstawicielami uznanego bydgoskiego dewelopera i zobaczyć mieszkania, które powstają w atrakcyjnej lokalizacji na terenie Fordonu. Jedną z wielu atrakcji będzie premiera mieszkania pokazowego wykończonego „pod klucz”.

ForDOM to kolejna, ciesząca się dużym zainteresowaniem, inwestycja bydgoskiego dewelopera Arkada Invest, ale zarazem pierwsza w Fordonie – przy ulicy Produkcyjnej 3A. W ramach pierwszego etapu powstał siedmiopiętrowy budynek A z 91 mieszkaniami, dwoma windami i halą garażową. II etap stanowi budynek B z 63 lokalami. Docelowo powstanie tu kompleks trzech budynków mieszkalnych.

Osiedle ForDOM to mieszkania położone w doskonałej lokalizacji, blisko leśnego parku pełnego uroczych wiewiórek i obiektów sportowych, ale też wielu usług: od szkoły przez liczne sklepy po paczkomat. To nowoczesny, zamknięty kompleks z placem zabaw dla dzieci, wyróżniający się ponadczasową architekturą zaprojektowaną przez czołową bydgoską pracownię Lines. To co wyróżnia inwestycję to znakomita lokalizacja – położenie w cichej i dobrze zagospodarowanej okolicy oraz duże balkony do każdego mieszkania.

W sobotę, 19 listopada, w godzinach 9:00-15:00 Arkada Invest organizuje kolejne Drzwi Otwarte fordońskiej inwestycji. Na osiedlu forDOM klienci będą mogli liczyć na pomoc doradców, którzy zaprezentują ofertę, a także pokażą mieszkania na żywo w interesujących układach 2-, 3- i 5-pokojowych. Najmniejsze układy mieszkań zaczynają się już od 31 m2. Z kolei największe układy 5-pokojowe mają ok. 80 m2. W budynku A czekają już gotowe lokale, natomiast w budynku B zostaną one oddane do użytku już w czerwcu 2023 r. Tylko podczas Drzwi Otwartych na zainteresowanych będą czekać na SUPER PROMOCJE na mieszkania!

Podczas Dni Otwartych Arkada przygotowała wiele atrakcji. Jedną z nich będzie PREMIERA MIESZKANIA POKAZOWEGO, wykończonego pod klucz, znajdującego się na 7. piętrze. Z lokalu roztacza się fantastyczny widok na Fordon, a to tylko jeden z wielu atutów tej nieruchomości.

19 listopada, na Dniach Otwartych inwestycji ForDOM poznasz też nowy program korzyści dla klientów i skorzystasz z bezpłatnego doradztwa kredytowego. Masz też szansę zdobyć dodatkowy bon o wartości 2000 zł na wyposażenie. Arkada Invest daje też gwarancję ceny na oferowane lokale.

Arkada Invest to wiodący bydgoski deweloper, obecny na lokalnym rynku nieruchomości już od 23 lat. To stabilna, lokalna firma, mająca na koncie realizację wielu inwestycji, takich jak Balaton Apartamenty, Atrium Park, Nest, Arkada Park czy Horyzont. – Nasi Klienci doceniają nas za wyjątkowe projekty, elastyczność oraz gwarancję bezpieczeństwa, ponieważ mieszkania, które budujemy, realizujemy na gruntach o pełnej własności i ze środków własnych – podkreśla Arkada.