Bydgoszcz
1C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 2 • L 1
2C
Pon
2C
Wt
3C
Sr
1C
Czw
6C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaDrzwi otwarte na UTP. Uczelnia zaprasza maturzystów
uniwersytet technologiczno-przyrodniczy bydgoszcz
16.01.2020 | 12:24

Drzwi otwarte na UTP. Uczelnia zaprasza maturzystów

Na zdjęciu: UTP zaprasza wszystkich maturzystów do wzięcia udziału w środowych dniach otwartych.

Fot. Ryszard Wszołek/UTP

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy organizuje drzwi otwarte dla maturzystów. Odbędą się one w środę, 22 stycznia od godziny 10:00 w kampusie uczelni przy ulicy Kaliskiego.

Jak informuje uczelnia, podczas drzwi otwartych będzie można zapoznać się z ofertą dydaktyczną uczelni i spotkać z przedstawicielami wydziałów i jednostek uczelnianych. Tegoroczną edycję wydarzenia otworzy wykład „Łatwiej, lepiej, skuteczniej – jak zdać maturę z matematyki”, który wygłosi Dariusz Kulma – Nauczyciel Roku 2008 w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez „Głos Nauczyciela” pod patronatem MEN. Podczas tego spotkania przyszli maturzyści dowiedzą się, jak skutecznie przygotować się do egzaminu z matematyki i jak radzić sobie z maturalnym stresem.

Drzwi otwarte na UTP rozpoczną się o godzinie 10:00 inauguracyjnym wykładem. Po nim odbędą się prezentacje wydziałów i warsztaty. Szczegóły dotyczące warsztatów znajdują się na stronie www.utp.edu.pl. Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy – liczba miejsc jest ograniczona.

Dlatego zachęcamy do zgłaszania udziału zarówno w całej imprezie, jaki i w poszczególnych warsztatach do 21 stycznia 2020 r., mailowo: michal.grzybowski@utp.edu.pl lub kinga.bromberek@utp.edu.pl bądź pod numerami telefonów: 52 374 92 69, 374 99 68 – przekazuje uczelnia.

UTP przygotowało interdyscyplinarny program warsztatów. Wśród tematów znajduje się m.in. termowizja dla każdego, wiatrak holograficzny, roboty NAO, topnienie gwoździ czy zboża prymitywne i zioła.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści