Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Drzwi w Bydgoszczy: jaki salon wybrać i gdzie można zamówić z montażem?

Dodano: 22.09.2023 | 10:41

Na zdjęciu: Na podstawie ekspozycji, wzorów oraz informacji handlowych możesz wybrać drzwi, które odpowiadają Ci pod względem ceny, wyglądu czy parametrów technicznych.

Fot. nadesłane

Drzwi w Bydgoszczy szybko i często z bardzo krótkim czasem realizacji montażu można zamówić w salonie Abler. Jak wygląda oferta handlowa tego oddziału dużej sieci handlowej zapewniającej materiały do wnętrz?

Abler w Bydgosdzczy to autoryzowany przedstawiciel największych producentów drzwi na polskim rynku. Szerokie możliwości wyboru sprawiają, że w salonie sprzedaży przy ul. Łęczyckiej można dobrać drzwi z oferty największych marek, uzyskać informacje dotyczące montażu czy też sprawdzić, jakie okucia będą idealne do danego skrzydła drzwiowego.

Oferta drzwi w Bydgoszczy to m.in.:

  • drzwi PORTA
  • drzwi DRE
  • drzwi POL-SKONE
  • drzwi Invado
  • drzwi Barański
  • drzwi Mikea
  • drzwi Gerda
  • drzwi Erkado
  • drzwi Villa Glass

Tak rozbudowane zestawienie producentów sprawia, że w salonie Abler w Bydgoszczy bezproblemowo można dowiedzieć się jakie są aktualne ceny drzwi, poznać nowości na rynku czy też uzyskać szczegółowe informacje techniczne.

Drzwi – Bydgoszcz: jakie rodzaje ma Abler?

Sklep z drzwiami w Bydgoszczy proponuje kompleksowe zestawienie skrzydeł drzwiowych i ościeżnic do każdego typu pomieszczenia. Bardzo szeroki wybór stanowią drzwi wewnętrzne (np. pokojowe, kuchenne, łazienkowe), które często kolorystycznie stanowią ciekawe uzupełnienie dla drzwi zewnętrznych – standardowych modeli wejściowych. Szukasz drzwi bardziej specjalistycznych? Abler Bydgoszcz zapewnia drzwi antywłamaniowe i inne, o zróżnicowanej specyfice – to m.in. drzwi: przesuwne, techniczne, specjalistyczne, dźwiękoizolacyjne, przeciwpożarowe. Dodatkowo, oferta drzwi wzbogacona jest o niezbędne do prawidłowego obsadzenia materiałów ościeżnice, listwy drzwiowe i futryny, a także okucia (klamki, wizjery).

Sprzedaż drzwi w Bydgoszczy krok po kroku

Jak wygląda zakup drzwi w Bydgoszczy? Wystarczy wybrać się salonu Abler. Znajduje się on przy ul. Łęczyckiej. Na klientów czeka rozbudowana ekspozycja najpopularniejszych obecnie modeli drzwi w Polsce oraz pełne zestawienie katalogów i wzorników, dzięki którym ocenisz struktury materiałów, kolorystykę czy inne detale.

Na podstawie ekspozycji, wzorów oraz informacji handlowych możesz wybrać drzwi, które odpowiadają Ci pod względem ceny, wyglądu czy parametrów technicznych. Wystarczy przekazać wybrany typ drzwi pracownikowi działu handlowego. Ten obliczy, ile kosztują dane drzwi w Bydgoszczy i okolicach – na tej podstawie otrzymasz wycenę towaru oraz ewentualnego montażu. Pamiętaj: zakup drzwi z montażem to oszczędności – podatek VAT w przypadku takiego pakietu to 8- a nie 23% VAT. Pracownik działu handlowego Abler Bydgoszcz umówi pomiary pod drzwi w Twojej nieruchomości – jeśli wybierasz wariant z montażem.

Więcej informacji: www.abler.pl/salon-bydgoszcz