Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Drzwi w okleinie dąb halifax – do jakich wnętrz będą pasować?

Dodano: 14.09.2023 | 21:32

Na zdjęciu: Płyta halifax świetnie imituje naturalne usłojenie drewna

Fot. nadesłane

Drzwi wykończone okleiną dąb halifax naturalny to drzwi, które świetnie imitują wygląd naturalnego drewna. Modele pokryte tą okleiną łudząco odwzorowują naturalne usłojenie drewna. Dzięki temu prezentują się jednocześnie oryginalnie i klasycznie. Do jakich wnętrz będą pasować drzwi wewnętrzne wykończone okleiną dąb halifax?

Drzwi dąb halifax naturalny – jak wyglądają?

Okleina dąb halifax swoim wyglądem przypomina naturalne, surowe drewno. Płyta halifax świetnie imituje naturalne usłojenie drewna. Tego typu drzwi wyglądają, jakby zostały wykonane z wysokiej jakości drewna dębowego. To sprawia, że prezentują się niezwykle atrakcyjnie.

Ciekawą propozycją drzwi wewnętrznych w okleinie dąb halifax jest kolekcja PORTA RESIST drzwi bogatą ofertą modeli. Można w niej znaleźć wzory pełne, z przeszkleniami (białymi lub czarnymi) lub z dekoracyjnymi intarsjami w kolorze czarnym lub srebrnym. Przeszklenia mogą mieć formę przezroczystą, matową lub ze wzorem chinchilla. Taki duży wybór wzorów i modeli sprawia, że drzwi dąb halifax bardzo łatwo dopasować do wyglądu wnętrza.

Drzwi w okleinie dąb halifax – do jakich wnętrz będą pasować?

Fot: Drzwi wewnętrzne z kolekcji PORTA RESIST

Drzwi dąb halifax – gdzie sprawdzą się najlepiej?

Drzwi wewnętrzne PORTA RESIST: https://www.porta.com.pl/kolekcje/porta-resist, pokryte okleiną dąb halifax, idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie drzwi są intensywnie użytkowane. Wszystko dlatego, że to kolekcja, która została stworzona z myślą o niezwykłej trwałości i wytrzymałości. Drzwi PORTA RESIST są odporne na uderzenia, zarysowania i ścieranie powierzchni. To zasługa zastosowania skompresowanej płyty z bardzo drobną strukturą włókien.

Drzwi w okleinie dąb halifax idealnie sprawdzą się w różnego rodzaju biurach, ale nie tylko. To dobry wybór również do pensjonatów i hoteli, a także budynków użyteczności publicznej. Oprócz tego, można je z powodzeniem montować w budynkach mieszkalnych.

PORTA RESIST w okleinie  dąb halifax – jaki model wybrać?

Jak już wspominaliśmy wcześniej, drzwi wewnętrzne PORTA RESIST, pokryte okleiną dąb halifax, są dostępne w różnych wersjach – z przeszkleniami, intarsjami i w formie drzwi pełnych. Różnorodny wybór sprawia, że można łatwo wybrać model, który będzie idealnie pasował do danego wnętrza. Warto przy tym zwrócić uwagę na wykończeniowe detale, takie jak np. wygląd ościeżnicy czy model klamki, które mogą idealnie dopełnić świetny wygląd całości.

Drzwi w okleinie dąb halifax – do jakich wnętrz będą pasować?

Fot: Drzwi wewnętrzne z kolekcji PORTA RESIST

Drzwi PORTA RESIST pokryte okleiną dąb halifax w wersji z pełnym skrzydłem i czarną, stalowa ościeżnica to niebanalne, designerskie połączenie. Obok takiego zestawienia ciężko przejść obojętnie. Czarna, masywna ościeżnica będzie doskonale kontrastować z ciepłym drewnianym skrzydłem drzwi, tworząc oryginalną, a jednocześnie spójną całość. Takie połączenie to świetne rozwiązanie do wnętrz w industrialnym i nowoczesnym stylu. Dobrym dopełnieniem takich drzwi będzie czarna klamka.

Inny przykład to modele w wersji pełnej z czarnymi intarsjami, zgodnymi z kierunkiem usłojenia. Takie drzwi w połączeniu z ościeżnicą w tym samym kolorze i czarną klamką, stworzą spójną całość, która będzie świetnie prezentować się w klasycznym lub nowoczesnym wnętrzu.