Bydgoszcz
8C
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h NNW
H 10 • L 7
16C
Czw
16C
Pt
16C
Sob
10C
Nd
8C
Pon
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIDwa groźne wypadki w regionie. Pięć osób poszkodowanych!
policja_pogotowie - na sygnale_ MR
21.10.2018 | 13:03

Dwa groźne wypadki w regionie. Pięć osób poszkodowanych!

Oba zdarzenia miały miejsce przed godziną dwunastą.

Na zdjęciu: Do szpitali trafiły cztery osoby po wypadku w Woli Adamowej i jedna osoba po dachowaniu auta w miejscowości Buszkowo.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

Do dwóch groźnych zdarzeń doszło w niedzielne przedpołudnie na drogach regionu kujawsko-pomorskiego. Łącznie poszkodowanych zostało w nich pięć osób.

Tuż po godzinie 11:30 dyżurny Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu poinformował o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej nr 269 w miejscowości Wola Adamowa w powiecie włocławskim. W wyniku wypadku cztery osoby w nim uczestniczące zostały zabrane przez karetki do szpitali. Na miejsce zadysponowano również trzy zastępy strażaków. Występują utrudnienia w ruchu – jest on prowadzony wahadłowo.

Z kolei tuż przed godziną dwunastą policjanci poinformowali o dachowaniu pojazdu osobowego w miejscowości Buszkowo (powiat bydgoski) na drodze krajowej nr 25. W zdarzeniu obrażeń doznała jedna osoba – początkowo była badana na miejscu zdarzenia, ale następnie zapadła decyzja o przewiezieniu jej do szpitala na dalsze badania. Także w tym przypadku wprowadzono ruch wahadłowy, który może obowiązywał do około godziny 13:30.


Powiązane treści