[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Dwa wypadki z udziałem motocyklistów. Jeden z nich miał tragiczny finał

Dodano: 07.10.2022 | 22:43

Na zdjęciu: W piątek doszło do dwóch groźnych wypadków z udziałem motocyklisty. Po wypadku z taksówką w Grudziądzu, kierowcę jednośladu przewieziono do szpitala.

Fot. KM PSP Grudziądz

Do dwóch groźnych wypadków z udziałem motocyklistów doszło w piątek (7 października) na drogach Kujaw i Pomorza. Niestety, jeden z nich miał tragiczny finał.

Jak informuje portal TVP3 Bydgoszcz, tuż po godzinie trzynastej doszło do tragicznego w skutkach wypadku na drodze powiatowej 2342 w miejscowości Folusz w powiecie żnińskim. Tam motocyklista zderzył się z ciężarówką. Jak mówi portalowi kpt. Łukasz Adamowski z Komendy Powiatowej PSP w Żninie, kierowca jednośladu był reanimowany, jednak poniósł on śmierć wskutek doznanych obrażeń. Droga w miejscu wypadku była zablokowana.

 

Do drugiego ze zdarzeń doszło tuż przed godziną dziewiętnastą w Grudziądzu. Tam – jak opisują strażacy z Komendy Miejskiej PSP w Grudziądzu – motocyklista zderzył się z taksówką. Prowadzącego jednoślad przewieziono do szpitala, gdzie przechodzić będzie szczegółowe badania. Nie ma informacji, aby ucierpiał ktokolwiek podróżujący autem osobowym. Na miejscu tego zdarzenia pracowały wszystkie służby.

Dwa wypadki z udziałem motocyklistów. Jeden z nich miał tragiczny finał
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments