[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Dwie popołudniowe akcje służb na terenie Bydgoszczy. Zderzenie na rondzie Grunwaldzkim i zadymienie w budynku na Górzyskowie

Dodano: 02.10.2021 | 20:33

Na zdjęciu: Do akcji przy ulicy Skorupki wysłane zostały trzy zastępy straży pożarnej. Na rondzie Grunwaldzkim interweniował jeden zastęp strażaków.

Fot. Zbigniew Kubisz / zdjęcie ilustracyjne

W sobotnie (2 października) popołudnie bydgoskie służby brały udział w dwóch akcjach. Na szczęście w żadnej z nich nie było osób poważnie poszkodowanych.

Tuż przed godzina 17:30 do dyżurnego bydgoskiej straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu na rondzie Grunwaldzkim. Zgłoszenie potwierdzili przybyli na miejsce strażacy. W zdarzeniu wzięły udział samochody osobowe marki BMW oraz Opel. – Jedna osoba uczestnicząca w zderzeniu została na miejscu przebadana przez zespół ratownictwa medycznego. Nie wymagała przewiezienia do szpitala – relacjonuje w rozmowie z nami dyżurny z Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy.

Z kolei kwadrans przed godziną dwudziestą mieszkańcy górnego tarasu miasta zaczęli informować o służbach jadących w kierunku jednego z budynków przy ulicy Skorupki na Górzyskowie. Na miejsce udały się między innymi trzy zastępy straży pożarnej. Powodem było zgłoszenie o zadymieniu na klatce schodowej. Okazało się, że za nie odpowiada przypalona potrawa. – Należy jednak pamiętać, że nawet niewielki ogień może doprowadzić do dużego pożaru. Warto więc być czujnym – przekonuje dyżurny bydgoskich strażaków.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments