Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Dzień Babci i Dziadka w Młynach Rothera. Będą rabaty i niespodzianki

Dodano: 19.01.2024 | 15:15

Na zdjęciu: W Młynach Rothera będzie się Dzień Babci i Dziadka

Fot. Nikodem Mulczyński / archiwum

Dzień Babci i Dziadka w tym roku można będzie świętować w Młynach Rothera. Z okazji tego szczególnego święta zostanie przygotowane wiele ciekawych atrakcji. Jest to świetna alternatywa dla spędzenia aktywnie czasu z dziadkami. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 21 stycznia przy ul. Mennica 10 w Bydgoszczy.

Na ten dzień zaplanowane zostały przeróżne atrakcje i aktywności. Międzypokoleniowe świętowanie w Młynach rozpocznie się o godzinie 12:00, a zakończy się o godzinie 20:00. W tych godzinach czynna będzie również kawiarnia Nowe Miejsce, gdzie między innymi można napić się zimowej herbatki. Dla gości został również przygotowany rabat w wysokości 10%, na hasło ,,Dzień Babci i Dziadka”.

Tego dnia wystawy stałe w Młynach będzie można zobaczyć w promocyjnych cenach – 10 złotych od osoby. Jest to świetna okazja, by zapoznać się bliżej z fragmentem bydgoskiej historii na wystawie ,,Węzły. Opowieść o mieście nad rzeką”, a także wejść w świat nauki i techniki na wystawie ,,Młyn-Maszyna”. Wystawy będzie można oglądać w godzinach otwarcia instytucji, natomiast bilety można zakupić w kasie na miejscu lub online.

Młyny Rothera zachęcają również do skorzystania ze strefy gier planszowych. Bydgoska Strefa Gier bez Prądu przygotowuje na ten dzień wiele ciekawych gier, w których będzie można zmierzyć się z dziadkami. Wstęp wolny i bezpłatny. Strefa gier będzie dostępna w godzinach 12:00-18:00.

0 0 votes
Article Rating
Julia Januszewska
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zdzisiek Ryba co w stawie pływa
Zdzisiek Ryba co w stawie pływa
5 miesięcy temu

300 baniek wydali na tę ruinę po to aby teraz organizować w niej dzień babci i dziadka? To jest właśnie Bruski i jego dzielne „żondy” wydawania publicznej mamony.