Bydgoszcz
17C
Opady
64% wilgotność
Wiatr: 6km/h SW
H 18 • L 15
9C
Pt
7C
Sob
8C
Nd
8C
Pon
9C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeDzień Otwarty na Osiedlu Bursztynowym
09.06.2017 | 11:10

Dzień Otwarty na Osiedlu Bursztynowym

AWZ organizuje dzień otwarty.

Na zdjęciu: Będzie można zapoznać się z ofertą Osiedla Bursztynowego.

Fot. AWZ

Już w najbliższą sobotę – 10 CZERWCA od 10:00 do 15:00 – AWZ Deweloper zaprasza na DZIEŃ OTWARTY na Osiedlu Bursztynowym!

Jeżeli szukacie wygodnego mieszkania na spokojnym, zielonym Osiedlu koniecznie odwiedźcie Osiedle Bursztynowe przy ul. Lagunowej w Niemczu w najbliższą sobotę. Będzie okazja do zwiedzenia całego osiedla, skorzystania z porady w sprawie wyboru mieszkania odpowiedniego do waszych potrzeb oraz obejrzenia ostatnich dostępnych mieszkań, do których klucze odebrać będzie można już w czerwcu.

AWZ otworzy również dla drzwi mieszkania pokazowego, wyposażonego w meble przez największą polską firmę wnętrzarską – Bydgoskie Meble i Etap Sofa. Po sukcesie na Osiedlu Mozaika, AWZ i Bydgoskie Meble – dwie firmy o wieloletnich bydgoskich tradycjach – łączą swoje siły ponownie, aby stworzyć przytulne wnętrza dla swoich mieszkańców. Zainspirujcie się i skorzystajcie ze specjalnej oferty!

Polecamy wydarzenie wszystkim tym, którzy szukają wygodnego mieszkania w wysokiej jakości i uczciwej cenie. Osiedle wyróżnia wysoki standard wykończenia części wspólnych – duże panoramiczne okna przesuwne, przestronne balkony o powierzchni 11 m2 wykończone balustradami ze stali nierdzewnej i szkłem, drzwi antywłamaniowe w najwyższej klasie zabezpieczeń C z eleganckimi opaskami i portalami drzwiowymi, oświetlenie LED sterowane czujnikami ruchu, rowerownia dla mieszkańców w każdym budynku. Osiedle Bursztynowe to jedyna podmiejska inwestycja, która oferuje taki standard wykończenia.

Dodatkowo uznanie mieszkańców znajduje wyjątkowe otoczenie – wkomponowanie architektury w istniejący fragment młodego lasu i duży teren rekreacyjny z placem zabaw dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy!


Powiązane treści