Bydgoszcz
10C
Niebo częściowo zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 5km/h N
H 10 • L 9
18C
Nd
16C
Pon
17C
Wt
19C
Sr
18C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleDziewięć radiowozów dla regionu. Pojazdy zakupione w ramach modernizacji policji
policja_kujawsko-pomorskie_nowe radiowozy_KWP Bydgoszcz
12.01.2018 | 10:15

Dziewięć radiowozów dla regionu. Pojazdy zakupione w ramach modernizacji policji

Pojazdy będą wykorzystywane przez funkcjonariuszy w Bydgoszczy i regionie

Na zdjęciu: Łącznie na ulice regionu wyjedzie dziewięć nowych pojazdów. Zostały one zakupione w ramach programu modernizacji policji na lata 2017-2020.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci w regionie mają nowe samochody. W ramach programu modernizacji policji na lata 2017 – 2020, na Kujawy i Pomorze trafiło dziewięć aut.

W sumie, kujawsko-pomorska policja wzbogaciła się o pojazdy oznakowane i nieoznakowane. Do jednostek w regionie trafią między innymi auta bmw, kia ceed i volkswagen transporter. – To kolejny sprzęt, który trafia do policji z programu modernizacji – mówił insp. Paweł Spychała, komendant wojewódzki policji podczas uroczystości przekazania kluczyków do radiowozów.

O dwa nowe modele bmw 330i xDrive wzbogaciły się wydziały ruchu drogowego komend miejskich w Bydgoszczy i Toruniu. Auta są także wyposażone w wideorejestratory.

Oznakowane volskwageny transportery będą wykorzystywane w służbie patrolowej przez bydgoskich i włocławskich kryminalnych, zaś auta kia ceed trafią na wyposażenie policyjnych wydziałów ruchu drogowego między innymi w Bydgoszczy, Świeciu i Toruniu.


Powiązane treści