Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
80% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 2 • L 1
2C
Czw
0C
Pt
-0C
Sob
-1C
Nd
1C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesGrupa Enjoy Media pracuje zdalnie
89933407_1390100281184931_6096156359512817664_n
16.03.2020 | 10:22

Grupa Enjoy Media pracuje zdalnie

Na zdjęciu: Biuro Grupy Enjoy Media (wydawcy MetropoliaBydgoska.PL) zostało zamknięte do odwołania.

Fot. JW

Agencja reklamowa Grupa Enjoy Media, wydawca portalu i gazety MetropoliaBydgoska.PL, zamknęła swoje biuro. Wszyscy pracownicy działają zdalnie. 

Decyzja została podjęta w trosce o zdrowie pracowników i klientów. Wszystkie usługi świadczone są normalnie. Pracownicy na bieżąco przygotowują grafiki, tworzą teksty oraz zajmują się prowadzeniem stron innych firm w social media. Usługa budowania pozytywnego wizerunku w sieci również nie jest wstrzymana.

Kontakt z Grupą Enjoy Media możliwy jest za pośrednictwem telefonu: 509 979 107 oraz e-maila: reklama@metropoliabydgoska.pl

Więcej informacji znajdziesz na fanpage’u Grupy Enjoy Media: https://www.facebook.com/EnjoyMediaBydgoszcz/


Usługi świadczone przez firmę Grupa Enjoy Media:

1) Prowadzenie konta firmy w social media:

Prowadzimy konta firm w różnych kanałach social media (m.in. Facebook, Instagram, LinkedIn).

Oprócz przygotowywania i publikacji postów na stronie klienta zajmujemy się też między innymi:
– budowaniem społeczności i pozyskiwaniem fanów,
– moderowaniem komentarzy i dyskusji,
– organizowaniem konkursów,
– przygotowywaniem fotorelacji i grafik,
– tworzeniem wideo,
– prowadzeniem kampanii reklamowych,
– reagowaniem na kryzysy w Social Media,
– doradztwem marketingowym,
– analizą stron konkurencji.

2) Tworzenie grafik:

Przygotowujemy grafiki od podstaw – według konkretnych wytycznych lub na podstawie naszych pomysłów zgodnych z oczekiwaniami klienta.

Każda grafika jest przekazywana na własność zamawiającego, który może następnie ją dowolnie wykorzystać np. na swojej stronie www, FB, Instagramie, w drukowanych ulotkach, gazetach, plakatach. Czas realizacji: do 3 dni roboczych.

3) Copywriting/pisanie tekstów: 

Piszemy teksty o różnorodnej tematyce według potrzeb klienta, które następnie można wykorzystać do zamieszczenia na stronie internetowej firmy, mailingu, w ulotkach czy innych materiałach reklamowych.

Tworzeniem tekstów zajmują się osoby posiadające doświadczenie copywriterskie/dziennikarskie. Teksty pisane są na podstawie przesłanych materiałów, ulotek, stron internetowych, grafik itp. Każdy stworzony materiał jest przesyłany zleceniodawcy do akceptacji i ewentualnych poprawek. Finalna wersja nie posiada podpisu autora i może być dowolnie wykorzystywana. Czas realizacji to 2-3 dni robocze.

4) iSec – pozytywny wizerunek w sieci

Usługa iSec (Internet Security) polega na budowaniu pozytywnego wizerunku w sieci poprzez gromadzenie pozytywnych treści dotyczących firmy, zmiany pozycji informacji negatywnych oraz ciągły monitoring sieci w poszukiwaniu nowych zapytań dotyczących działalności przedsiębiorstwa objętego pakietem iSec, a następnie odpowiadaniu na nie.  W jednej usłudze łączymy zatem korzyści płynące z rekomendacji internetowych, amplifyingu i kampanii w social media.

5) Obsługa prasowa wydarzeń

Tworzymy relacje tekstowe i fotograficzne z wydarzeń ważnych dla działalności danego klienta.

Osoba z doświadczeniem dziennikarskim pojawia się w ustalonym wcześniej terminie i miejscu, gdzie robi zdjęcia i gromadzi materiał niezbędny do stworzenia tekstu. Przygotowany artykuł wraz z fotografiami jest przesyłany do akceptacji. Gotowy materiał, bez podpisu autora, może być dowolnie wykorzystywany przez zleceniodawcę. Czas realizacji wynosi do 2 dni roboczych po opisywanym wydarzeniu.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści