Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Envio Group świętuje 10-lecie. „Będzie o nas w tym roku głośno!”

Dodano: 06.06.2023 | 12:13

Na zdjęciu: Envio Group to grupa profesjonalistów z branży TSL, na co dzień organizują transport nie tylko w kraju, ale także zagranicą.

Fot. nadesłane

– To jeszcze nie czas na podsumowania, dalej chcemy się rozwijać, realizować nowe projekty.  Jak na przykład nowo otwarta Strefa Envio w Myślęcinku. Jesteśmy też na półmetku Kampanii „10 akcji na 10-lecie”. W tym roku otwieramy się na lokalną społeczność, zapraszamy mieszkańców do wspólnego świętowania – mówi Karol Cygan, prezes Envio Group. Czy zdradzi jakie ma plany na kolejną dekadę?

Po latach ciężkiej pracy spółka chce po sobie coś pozostawić. Ostatnie dwa lata to intensywny rozwój spółki –  jako, że na organizacji transportu znają się jak mało kto, postanowili otworzyć wypożyczalnię aut premium – Envio Rental Car. Dziś w swojej ofercie mają szeroką gamę modeli marki Mercedes, a także kampery.

– To wyjątkowy projekt, zależy nam nie tylko na przekazaniu czterech kółek i kluczyków do  samochodu. Chcemy, aby nasi klienci poczuli się wyjątkowo. Wsiadając do auta – mimo, że wypożyczonego mogą spełnić swoje marzenie z dzieciństwa. Wielu z nas będąc kilkulatkiem bawiło się samochodami na dywanie. W tym roku po raz pierwszy do akcji społecznych włączyliśmy najnowsze dziecko spółki ERC – mówi prezes Karol Cygan. Envio Group świętuje 10-lecie. „Będzie o nas w tym roku głośno!"

 

Pierwszą akcją, w ramach kampanii była licytacja na rzecz WOŚP najlepszego modelu z całej floty ERC – Mercedesa Klasy S. Także w marcu Envio Rental Car odwiedziło dzieci z Bydgoskich Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, aby wspólnie świętować mecz sponsorski Astorii Bydgoszcz.

W kwietniu o Envio zrobiło się głośno w lokalnych mediach, za sprawą nietypowej akcji w bydgoskim Schronisku. Grupa ludzi, która na co dzień oddaje się pasji organizacji transportu i porusza się zawodowo w świecie spedycji, tym razem wzięła pędzle i wiertarki w dłonie, aby zbudować wiatę przeciwsłoneczną dla psów. Nie zabrakło także, chętnych na wspólne spacery z psami. Akcja miała na celu promocję adopcji oraz wsparcie rzeczowe bydgoskiego schroniska. ERC oferowało bezpłatny transport psa lub kota do domu jednym z aut.

Kampania 10. akcji na 10-lecie Envio

We wrześniu 2023 roku spółka będzie obchodzić 10. urodziny. Z tej okazji realizuje kampanię społeczną „10 akcji na 10-lecie”. Honorowy Patronat nad projektem objął Prezydent Bydgoszczy.

Organizacja tylu akcji społecznych, charytatywnych i ekologicznych wymaga sporej logistyki, zwłaszcza, że na wiele z nich zapraszani są mieszkańcy Bydgoszczy. Najbliższa akcja to wakacyjne sprzątanie Kanału Bydgoskiego, wspólnie z Muzeum Kanału Bydgoskiego. Posprzątać będziemy mogli zarówno z lądu, jak i w wodzie w kajaku. Spółka zaprasza wszystkich w piątek, 7 lipca nad Kanał Bydgoski.

Envio Group to grupa profesjonalistów z branży TSL, na co dzień organizują transport nie tylko w kraju, ale także zagranicą.  Na przełomie dziesięciu ostatnich lat przebyli wspólnie ze swoimi klientami ponad 130 milionów kilometrów. Wartość najdroższego ładunku wynosiła nie bagatela ponad 2 miliony polskich złotych. Ciągły rozwój sprawia, że zespół stale się powiększa, więc jeśli chcesz poznać świat spedycji i dołączyć do energicznego zespołu wejdź na chcewiecej.com